Який сік і яка літня ягода або фрукт відповідають твоєму гороскопу

Кожному знаку зодіаку відповідає одна з літніх ягід або фруктів.

Для зручності розглянемо знаки зодіаку і відповідні їм ягоди або фрукти, розділивши зодіакальні знаки на чотири групи за стихіями.

До стихії вогню відносяться три знака зодіаку – Овен, Лев, Стрілець. Ініціативні та цілеспрямовані, народжені під вогняними знаками зодіаку люди вперто домагаються своєї мети. Це творчі люди і йдуть вони частіше неходженими дорогами. Цим знакам зодіаку відповідають: Овен – персик, Льву – малина, Стрільцю – абрикос.

Стихія землі об’єднує знаки зодіаку Телець, Діва і Козеріг. Народжені під цими знаками люди завбачливі і практичні. Вони мають відмінні ділові якості і завжди домагаються своїх реалістичних цілей. Ягода народжених під знаком Тельця – полуниця, під знаком Діви – виноград, під знаком Козерога – черешня.

Стихія повітря наділяє свої знаки зодіаку Близнюки, Терези і Водолій спритністю, допитливістю, незалежністю. Люди, народжені під цими знаками, швидко осягають нову інформацію, легко пристосовуються до життєвих змін і прагнуть до нового досвіду. Знаку зодіаку Близнюки відповідає вишня, Терезам – ожина, Водолію – кавун.

Знаків зодіаку Рак, Скорпіон і Риби відповідає стихія води. Народжені під цими знаками живуть більше внутрішнім життям, ніж зовнішньої. Мислячі і вразливі, люди водної стихії наділені багатою уявою. Ягода знака зодіаку Рак – чорниця, Скорпіона – чорна смородина, Риб – лохина.

А які соки підходять людям, народженим під різними знаками зодіаку?

Астрологи прояснили і це питання. Виявилося, що соки для різних знаків зодіаку не обов’язково повинні відповідати рекомендованим для цих знаків ягодам і фруктам. Нижче ми наводимо перелік соків, рекомендованих астрологами для народжених під різними зодіакальними знаками.

Знакам стихії вогню рекомендовані такі соки: Овнам – томатний сік. Нічого дивного в цьому немає, адже по ботанічному визначенням помідор – це ягода. Левам кращий сік апельсиновий, а Стрільцям – яблучний.

Тельцю, Діві і Козерогові, яких об’єднує стихія землі, відповідають соки виноградний, яблучно-грушевий і гранатовий.

Зодіакальним знакам стихії повітря слід віддати перевагу: Близнюкам – вишневому соку, Терезам – абрикосовому і Водолія – персиковому.

Якщо ви народилися під знаками зодіаку водної стихії, то вам підходять наступні соки: народженим під знаком зодіаку Рак – грушевий, під знаком Скорпіона – сливовий, під знаком Риб – ананасовий.

Щоб ласувати літніми ягодами і фруктами, а також пити соки – зовсім не обов’язково слідувати рекомендаціям астрологів. Керуйтеся своїми уподобаннями і отримуйте насолоду!

Схожі статті

Після двох розлучень пробачила чергову зраду: непроста та заплутана історія кохання Горбачової та Нікітіна

Відома українська співачка Ольга Горбачова та її чоловік Юрій Нікітін пройшли непростий шлях. Пригадуємо, якими були їхні стосунки та що відомо про зради чоловіка.

Приготувала раз на пробу і закохалася в цей смак. Тепер м’ясо запікаю з сирим рисом у духовці. Рецепт вечері

Цей рецепт геніальний, адже м'ясо та гарнір до нього готуються одночасно. Це не лише швидко, а й дуже смачно. Курка виходить соковитою та ніжною, а рис розсипчастий і дуже смачний.

Бабуся навчила готувати смачну, ароматну й дуже корисну кутю: цю страву готували наші пращури, а тепер і ми

Кутя за цим рецептом виходить густою й дуже ароматною. Робиться усе традиційно, як і багато років назад перед Різдвом. Тож треба поспішити, щоб встигнути підготуватися до свята.