Астролог розповіла, в які міста України будуть небезпечні прильоти найближчими днями

До будь-якого астрологічного прогнозу потрібно ставитися зі здоровою часткою скептицизму, але повністю упускати знання астрологів з поля зору теж не можна.

Інформація взята з групи “Астрооберіг”, де найкращі астрологи України, роблять передбачення, які здійснюються:

“Центральна область під куполом захисту. Будуть прильоти ракет до Харкова, Запоріжжя. Запорізька область – якщо є така можливість, евакуюйтеся. Нікополь і все, що поряд, з електростанцією, хвилювання будуть, але станція виживе. Я вибухи на станції не бачу. Херсон, поки просто чекаємо. Поки момент небезпеки відкладається. У Миколаїв прилітатиме в глибину міста, у Дніпро теж будуть прильоти. Буде обстріл західних областей з боку Республіки Білорусь. Десь на відстані 150-300 км, але не прямо зараз, в найближчі тижні. Буде військовий скандал із Китаєм, який також позначиться на всьому світі. Терпимо, чекаємо. Все буде Україна зовсім скоро”.

Вірити в астрологію чи ні? Це ваше рішення. Ми віримо у ЗСУ та позитивні прогнози.

Схожі статті

Борщ у лаваші від Євгена Клопотенка: зірка “МастерШефу” поділився неординарним рецептом української кухні

Відомий кулінар Євген Клопотенко називає себе головним знавцем українського борщу. Знаменитість поділився незвичайним рецептом давно відомої страви.

Як худнуть зірки: секрети стрункості Ксенії Мішиної, Тіни Кароль, Насті Каменських та інших красунь

Мабуть немає жінки, яка хоча б раз у житті не намагалася схуднути. Зірки – не виключення. Як тримають себе у формі Тіна Кароль, Ксенія Мішина, Настя Каменських та інші красуні?

Нікіта Добринін та Даша Квіткова з головою поринули в нові стосунки: “Не можу сказати, та по очах усе видно”

Даша Квіткова з Нікітою Добриніним знали одне одного майже 5 років. Це не вберегло пару від розлучення. Кожен пішов по життю окремо, започаткувавши нові стосунки.