Лисячий хвіст – наймодніша стрижка на літо 2023: Кароль і Полякова показали варіанти зачіски на різну довжину

Модні тренди в зачісках змінюються з кожним сезоном. Стилісти назвали стрижку "Лисячий хвіст" наймоднішою на літо 2023 і деякі знаменитості вже її зробили.

Довге волосся як правило асоціюється з жіночністю та чарівністю. Стрижка – “Лисячий хвіст” одна з таких. Вже саме її назва натякає на якийсь грайливий лад. Вона є гарним рішенням для тих, хто хоче не просто довге, але й доглянуте волосся.

Кому підійде стрижка “Лисячий хвіст”

Вважається, що це досить молода зачіска, яка прийшла у світ моди у 90-х роках. Вже тоді жіночу стрижку “Лисячий хвіст” полюбили за універсальність. Не зважаючи на відносну новизну, вона вже встигла міцно зайняти своє місце серед класичних зачісок.

Лисячий хвіст – намодніша стрижка літа 2023
Лисячий хвіст – намодніша стрижка літа 2023

З самої назви стає зрозуміло, що головною особливістю можна вважати її форму – волосся ззаду вистригають у вигляді невеликого мису, що віддалено нагадує хвіст хитрої лисиці.

Через те, що необов’язково зрізати довжину, волосся можна укласти у будь-яку зачіску, навіть зробити класичну укладку. Але найприємніше у стрижці те, що вона підходить практично будь-якому типу волосся. Різниця лише у техніці виконання.

Добре стрижка “Лисячий хвіст” виглядає виключно на здоровому волоссі, тому що посічені кінчики створять пошарпаний і неохайний вигляд. А також не рекомендується ця стрижка для дуже тонкого волосся, оскільки без належного укладання вона виглядатиме бідно і непоказно. В усьому іншому це цілком універсальна зачіска, яка підходить багатьом жінкам.

Оля Полякова і Тіна Кароль зробили стрижку “Лисячий хвіст”

Оля Полякова має довге волосся, завдяки чому може робити будь-які зачіски на свою стрижку “Лисячий хвіст”. Вона однаково ефектно виглядає на кучерях і елегантних голлівудських хвилях.

Тіна Кароль і Оля Полякова зробили найтрендовішу стрижку літа 2023 Лисячий хвіст
Тіна Кароль і Оля Полякова зробили найтрендовішу стрижку літа 2023 Лисячий хвіст

Тіна Кароль прихильниця середньої довжини волосся. Її світло-русявий колір з рудим відливом додатково виділяє стрижку, а в поєднанні з пишним об’ємом робить її по-особливому грайливою.

Тіна Кароль і Оля Полякова зробили найтрендовішу стрижку літа 2023 Лисячий хвіст
Тіна Кароль і Оля Полякова зробили найтрендовішу стрижку літа 2023 Лисячий хвіст

Популярне

Схожі статті

Хоче струнку фігуру і об’їдається кебабами: Ані Лорак ледве втислася у вузьку сукню для червоної доріжки

Колись відома в Україні співачка Ані Лорак показалась на червоній доріжці на музикальному фестивалі у Баку. Зірка розповіла, як стежить за фігурою.

“Провидіння надсилало попередження”: У Кароль загорілася фата, у Білик згорів ресторан, Камалія обпекла ногу

Трапляється, що доля надсилає нам повідомлення, але ми не завжди можемо вчасно розгадати ці знаки. Лише пригадуючи минуле, Кароль, Білик, Камалія усвідомили, що означали погані прикмети.

Ця актриса могла зіграти руду бестію Хюррем Султан замість Мер’єм Узерлі. Дивіться, як вона виглядає зараз

Відома турецька актриса Мер'єм Узерлі могла б і не стати всесвітньою зіркою, якби не випадковість. Актрису хотіли замінити на іншу знаменитість у стрічці "Величне століття".