Мільйон для парамедиків: бренд Lúna та батальйон “Госпітальєри” випустили повністю благодійний дроп футболок

Український бренд Lúna спільно з медичним батальйоном "Госпітальєри" створили благодійну футболку, 100% продажів з якої будуть спрямовані на нагальні потреби батальйону. Мета –  1 000 000 гривень. 

Слідкуючи за роботою “Госпітальєрів”, особливо парамедикинь, ми не могли не захопитися їх внутрішньою силою та впевненістю у завтрашньому переможному дні. Вони – уособлення безмежної внутрішньої сили української жінки. Ми хочемо підтримати цю силу!”, – розповідають у Lúna.

Футболка має три декоративні елементи, що несуть конкретні значення. Тасьма, на якій зазначена назва батальйону; зображення “рука в руці” – уособлення роботи медиків, що рятують життя; шеврон “Госпітальєрів” – головна символіка медичного батальйону.

Бренд Lúna та батальйон Госпітальєри випустили повністю благодійний дроп футболок
Бренд Lúna та батальйон Госпітальєри випустили повністю благодійний дроп футболок

Героїнями проєкту стали чотири парамедикині “Госпітальєрів”, що приймають участь в евакуаційних рейсах до гарячих точок – Лемешко Іванна (в цивільному житті – медсестра), Селіверстова Катерина (в цивільному житті – дитячий анестезіолог), Прокаєва Анастасія (в цивільному житті – журналістка), Марченко Вероніка (в цивільному житті – бізнес менеджер IT компанії).

“Заради здоров’я, заради інклюзивності для поранених, які мають потім жити і жити гідно, а також заради того, щоб діти мали майбутнє”, – зазначає у відеоінтерв’ю для бренду Катерина Селіверстова.

Вартість футболки – 850 гривень. 100% коштів від продажу цього дропу будуть передані батальйону. Футболки можна придбати на сайті.

Бренд Lúna та батальйон Госпітальєри випустили повністю благодійний дроп футболок
Бренд Lúna та батальйон Госпітальєри випустили повністю благодійний дроп футболок

Lúna – український бренд базової жіночої білизни та одягу, заснований в 2015 році. Як і кожен свідомий бізнес України, Lúna активно бере участь в благодійних ініціатив та донейтить на збори для ЗСУ, постраждалих від війни українців та тварин. Свій збір бренд відкрив вперше.

“Госпітальєри” – добровольча організація парамедиків, заснована на початку бойових дій в Україні у 2014 році. Займаються евакуацією, що включає першу медичну та домедичну допомогу українських воїнів. Гасло батальйону – “Заради кожного життя!”.

Популярне

Схожі статті

Мама Вєрки Сердючки Інна Білоконь вперше показала свою маму: жінка з гумором і татуажем брів (Відео)

Відома українська артистка Інна Білоконь майже ніколи не показувала свою родину. Втім, не так давно зірка вирішила продемонструвати на кадрах рідну маму.

Після першого шматочка хочеться ще і ще: як я готую соковитий “Медовик” всього за 30 хвилин – торт-знахідка

Ледачий рецепт торта "Медовик", швидке, смачне та легке приготування в домашніх умовах, без розкатки коржів. Готуйте разом із нами цю смакоту та пригощайте своїх рідних.

Віктор Ющенко розпустив руки, відчитавши молодого блогера, який не любить мед: “Козаче, ти що, з дуба впав?”

Мільйон з гаком переглядів набрав у ТікТоці ролик із третім президентом України Ющенком. Віктор Андрійович, почувши слова блогера про мед, не стримався й відвісив молодику запотиличника.