Помер Роман Віктюк – геній поза часів і народів. Він знав, що йде

Author name 17 Листопада 2020 в 17:11

Поділитися статтею

Роман Віктюк помер
Роман Віктюк помер

Листопад – найсумніший і нелюбимий, до того ж, найтрагічніший місяць в році за кількістю смертей. Ідуть з життя найкращі, а листопад 2020 року – взагалі за гранню.

Тільки змирилися зі смертю Михайла Жванецького, потім Армена Джигарханяна, як сталося нове сумна подія – помер Роман Віктюк.

Це б дійсно унікальна людина, яка, не дивлячись на всі протидії, зміг наполягти і зробити своє.

Багато, тепер популярні режисери, скоро підуть у небуття. Та й зараз їх імена майже ніхто не знає. А спадок Віктюка вивчатимуть у віках. Тому – що він геній! Був. І дуже шкода, що такого більше не буде.

Роман Віктюк у молодості і останні роки життя
Роман Віктюк у молодості і останні роки життя

Що відомо на зараз: в кінці жовтня у Романа Григоровича був діагностований коронавірус. Його госпіталізували в лікарню 27.10.2020 і відразу в реанімацію. З того часу рідні відмовилися щось коментувати про здоров’я метра, щоб не плодити непотрібні чутки.

Уже в лікарні Роман Григорович зрозумів, що кінець життя скоро – проклятий Ковід і вік шансів не залишили.

Сьогодні вдень його не стало.

З молодих людей мало хто знає, що означає для культури України і Росії (а інакше бути й не може) то, що зробив Роман Віктюк, народжений у Львові, а померлий в Москві.

Ось 3 факти з життя:

Він зміг випустити на сцену ті постановки і тих акторів, яких було “не можна “. Віктюк примудрявся віртуозно обходити заборони, а потім за це отримувати ще і премії.

Він дуже любив вбиратися, у нього в гардеробі було майже чотири сотні костюмів одного тільки «Версаче». Не палив, алкоголь теж не поважав. В їжі був стриманий, ставив на перший план корисність.

Роман Віктюк був офіційно одружений, у нього є дочка, яка живе у Львові. Але після розлучення з дружиною більше не хотів одружуватися. І люто все життя заперечував чутки про нетрадиційну орієнтацію.

 

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею