Зібралася вмирати: 71-річна Алла Пугачова дарує родичам майно, готує собі некрологи і пробує помирити тих, кого сама посварила

Author name 6 Грудня 2020 в 18:12

Поділитися статтею

Алла Пугачова
Алла Пугачова

Дочка Примадонни Пугачової і гумориста Максима Галкіна вже має свою фан-сторінку в Інстаграме. Там у неї 743 тисячі передплатників і вже майже 2000 публікацій. На ній і спливла одна таємниця.

На сторінці Лізи постять її фото і з життя зіркової родини. Можливо, до створення сторінки і її підтримки має відношення сам Максим Галкін, так як там часто з’являються ексклюзивні фото дівчинки, які більше ніде не публікувалися.

Кілька днів тому в мікроблозі з’явилося фото, на якому Микита Пресняков – старший син Крістіни Орбакайте, тримає на руках немовля.

Микита Пресняков з немовлям на руках
Микита Пресняков з немовлям на руках

У Мережі відразу ж піднявся шум – у Микити, який ще в 2017 році одружився на моделі Олені Красновой, нарешті є поповнення.

Весілля Микити Преснякова і Олени Красновой
Весілля Микити Преснякова і Олени Красновой

Новини про поповнення з’являються регулярно, але безрезультатно. Як виявилося, це фото 2012 року, коли Микита вперше взяв на руки свою сестричку Клаву.

Жовті російські таблоїди написали, що у Краснової вже зірвалися дві вагітності – саме через викидня вона недавно лежала в лікарні, хоча офіційна версія інша.

Микита Пресняков з дружиною
Микита Пресняков з дружиною

Люди, які близькі до оточення Примадонни, кажуть, що Аллі Борисівні дуже не подобається дружина онука, а найбільше – її сім’я. Через це був дуже великий скандал з Христиною Орбакайте, яка схвалила вибір старшого сина.

Алла Пугачова для старшого онука вже мала на прикметі зовсім іншу, дуже статусну наречену
Алла Пугачова для старшого онука вже мала на прикметі зовсім іншу, дуже статусну наречену

Але після весілля відносини з Христиною у неї стосунки зіпсувалися ще більше. А коли Пугачова обізвала дочка дочки (вибачте за тавтологію) свою внучку Клавдію безадарью на відміну від її геніальною Лізонька, все спілкування звелося до нуля.

Кристина Орбакайте с Клавдией в Нью-Йорке
Крістіна Орбакайте з Клавдією в Нью-Йорку

Нещодавно ми писали (за посиланням), що Алла Пугачова подарувала молодим свій будинок вартістю більше $1 млн в Малих Бережках, де вже з Галкіним жили майже 9 років до того, як добудували свій замок в селі Грязь.

Будинок Алли Пугачової в Малих Бережках
Будинок Алли Пугачової в Малих Бережках

Все припустили, що це був подарунок за спадкоємця (або спадкоємицю), але дітей у пари поки все-таки немає. Або не поспішають, або не виходить …

Але, швидше за все, причина в тому, що 72-річна Примадонна задумалася про вічне. І щоб виключити скандальні розбірки між родичам, просто стала оформляти багатотисячні майно на тих, кому вважає за потрібне.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею