Зірки, які пробачили зраду: Заворотнюк, Агутін, Гвоздікова

Author name 29 Липня 2020 в 04:07

Поділитися статтею

Зрада – те, що руйнує будь-який шлюб, навіть зірковий.

Але деякі знаменитості переступили через себе і знайшли в собі сили пробачити цю зраду. Саме їм і присвячена сьогоднішня добірка.

Наталія Гвоздікова і Євген Жаріков

Наталія Гвоздікова і Євген Жаріков
Наталія Гвоздікова і Євген Жаріков

Ця пара була зразком сім’ї 37 років, але, як з’ясувалося, Євген мав на стороні навіть не коханку, а другу сім’ю з дітьми. Євген закрутив роман з Тетяною Секрідовой, яка є журналісткою. Чоловік пояснював дівчині, що від дружини ніколи не піде, але від опіки над дітьми не відмовляється. Дуже неоднозначна історія. Наталя важко переживала зраду, але з самого початку була налаштована на збереження сім’ї.

Віра Новікова та Сергій Жигунов

Віра Новікова та Сергій Жигунов
Віра Новікова та Сергій Жигунов

Шлюб Віри і Сергія був цілком щасливим протягом 21 року, до того моменту, як вийшов серіал “Моя прекрасна няня”. На зйомках у Сергія трапився “службовий роман ” з Анастасією Заворотнюк, яка зіграла головну роль у серіалі. Віра Новікова, законна дружина Сергія, важко пережила зраду. Сергій розлучився з дружиною, але в новий шлюб так і не вступив – відносини з Анастасією швидко згасли. Через деякий час актор спробував повернутися до колишньої дружини, його спроби увінчалися успіхом. Віра і Сергій знову перебувають у шлюбі.

Анжеліка Варум та Леонід Агутін

Анжеліка Варум та Леонід Агутін
Анжеліка Варум та Леонід Агутін

У закоханої пари російської естради теж не все добре. У пресі з’явилися фото, де Леонід на фестивалі пристрасно цілує брюнетку. Це був справжній скандал, в якому шанувальники розділилися на два табори – одні засуджували такий вчинок Агутіна, а інші говорили, що в цьому немає нічого страшного, це всього лише спонтанний поцілунок. Анжеліка, дізнавшись про цей поцілунок, негайно пішла від чоловіка, але Леонід був настільки наполегливий у своїх вибачення, що Варум не змогла встояти і пробачила блудного чоловіка.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею