Не тільки «Величне століття» з Бураком Озчівітом: кращі турецькі серіали останніх років

Author name 29 Липня 2020 в 04:07

Поділитися статтею

Кращі турецькі серіали
Кращі турецькі серіали

Любовні історії, закручені сюжети, чудова гра красивих акторів, мальовничі пейзажі – це все про турецькі серіали.

В останні роки серіали, зняті в Туреччині, користуються широкою популярністю серед телеглядачів. Ми зібрали кращі картини, рекомендовані для перегляду. До слова, вони відзняті в останні кілька років.

Не відпускай мою руку

Серіал Не відпускай мою руку
Серіал “Не відпускай мою руку”

Джейк і Азра, головні герої, закінчивши один з престижних вузів США, так і не впізнали один одного під час навчання. Доля звела їх, коли вони, готуючись повернутися до рідного дому, випадково купують однакові валізи. В аеропорту багаж переплутали і тут починається найцікавіше – знайомство, любов, інтриги людей, які намагалися розлучити закохану пару.

Рання пташка

Серіал "Рання пташка"
Серіал “Рання пташка”

Новий серіал від сценариста серіалу “Любов напрокат “. Це захоплююча історія великого кохання Джана і Санем, чиї шляхи випадково перетнулися в рекламному агентстві. Фільм розповідає про романтичні комедійні пригоди молодих людей.

Зіткнення

Фільм "Зіткнення"
Фільм “Зіткнення”

Герої фільму Кодер Зейнеп і Джемре Керім жили звичайним життям, вирішували проблеми, займалися кожен своїми справами і навіть не здогадувалися про існування один одного. Звів їх нещасний випадок – авіакатастрофа, учасниками якої вони стали. З цього моменту їх долі переплелися навіки. Але далеко не все було гладко в їх житті.

Клятва

Серіал "Клятва"
Серіал “Клятва”

Драматична історія, що полюбився мільйонам глядачів, розповідає про непросту долю дівчини Рейхан, яка після смерті матері залишається зовсім одна. Багатий бізнесмен Хікмет Тархун піклується про неї і хоче видати її заміж за свого відчайдушного і безвідповідального сина, сподіваючись, що життя з Рейхан образумит його. Головним героям належить пройти через багато випробувань.

 

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею