Онкохворий Корчевников розповів про проблеми зі здоров’ям: погано чує і сподівається на диво

Телеведучий Борис Корчевников розповів про те, що у нього є проблеми зі здоров'ям.

За долею людини на ім’я Борис Корчевников стежать мільйони шанувальників. З моменту звістки про те, що у Борі рак, він помітно поправився, постарів, став погано чути. Він навіть поступився місцем Андрію Малахову на рейтинговому “Прямому ефірі ” тому що не готовий вести таку активну шоу – іноді Корчевников навіть не чув підказок редактора в прихований мікрофон. Тому пішов у більш спокійне телевізійне шоу “Доля людини “.

Корчевников вперше заговорив про онкологію: не дає мені жити

Борис виклав пост, в якому розповідав про чудо “подвоєння ікони ” і підтвердив, що в його житті все не так гладко. З тексту зрозуміло, що влітку телеведучий лежав в одній з московських лікарень і проходив лікування. Саме про свій діагноз Корчевников розповідати не став.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCE42FfCBEDm%2F&is_from_rle

 

“Це чудо. В храмі однієї московської лікарні, де я трохи підліковуємо цього літа, відбулося подвоєння ікони. На склі. Скло на образі спершу тріснуло, а потім помітили, що образ весь на ньому проявився. Це сталося в розпал епідемії “, – написав у своєму профілі популярний телеведучий.

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.