Єфремов всім передав привіт з-за ґрат: все влаштовує, не ображають, годують добре

Сьогодні засудженого на 8 років Михайла Єфремова відвідала член ОНК Марина Литвинович. ОНК - це Громадська наглядова комісія із захисту прав людини в місцях примусового утримання.

Марина Литвинович поспілкувалася в ВІП-ув’язненим (на увазі великий суспільний резонанс його справи), оглянула його камеру в СІЗО №5 Водник Москви.

СІЗО №5 в Москві

Там все нормально – камера на 8 осіб, тепер в ній троє – ще один росіянин, який чекає рішення суду теж за ДТП, і громадянин Білорусії, за що затриманий – не повідомляється. Це так званий карантин, його проходять всі затримані і засуджені, що надійшли в СІЗО. Далі їх переведуть в загальні камери.

Камери в СІЗО №5

За словами Литвинович, Єфремов не виглядає засмученим або пригніченим. Повідомила так:

Сам Єфремов розповів нам, що його все влаштовує, що ставлення до нього з боку адміністрації людське, відносини з сусідами по камері хороші

Їдальня в СІЗО №5

Він їм читає п’єси, а вони йому розповідають про життя простих людей.

Для Єфремова можливі два варіанти відбування покарання – з цього ж московському СІЗО, ближче до сім’ї і дітям. Або ж його можуть відправити в колонію-поселення. Тоді рідним зможуть навіть приїхати до нього жити.

У СІЗО є спортивний майданчик і каплиця, де по неділях проводять служби

Цікаво, поїхав би хтось за ним з Москви, як дружина декабристів?

Точно стане відомо після розгляду апеляції.

Один з російських кримінальних авторитетів Михайло Орський так прокоментував вирок: Єфремова не пустять до блатним, він буде сидіти з такими ж як він “першопрохідцями”. Головне для нього – не хизуватися своєю вибраністю і не погоджуватися на випивку з співробітниками колонії. Це може бути просто бажання забухати з відомою людиною, або ж звичайна провокація, що закінчиться підвищенням жорсткості умов. Орський додав:

І порадив відразу ж кинути палити і обов’язково виходити на все прогулянки.

Популярне

Схожі статті

Хоче струнку фігуру і об’їдається кебабами: Ані Лорак ледве втислася у вузьку сукню для червоної доріжки

Колись відома в Україні співачка Ані Лорак показалась на червоній доріжці на музикальному фестивалі у Баку. Зірка розповіла, як стежить за фігурою.

“Провидіння надсилало попередження”: У Кароль загорілася фата, у Білик згорів ресторан, Камалія обпекла ногу

Трапляється, що доля надсилає нам повідомлення, але ми не завжди можемо вчасно розгадати ці знаки. Лише пригадуючи минуле, Кароль, Білик, Камалія усвідомили, що означали погані прикмети.

Ця актриса могла зіграти руду бестію Хюррем Султан замість Мер’єм Узерлі. Дивіться, як вона виглядає зараз

Відома турецька актриса Мер'єм Узерлі могла б і не стати всесвітньою зіркою, якби не випадковість. Актрису хотіли замінити на іншу знаменитість у стрічці "Величне століття".