Зрадник Тарзан, як виявилося, буквально “ходив по жіночим рукам ” – вже 18 леді заявили, що мали з ним зв’язок

Author name 18 Вересня 2020 в 10:09

Поділитися статтею

Тарзан і Наташа Корольова на межі розлучення
Тарзан і Наташа Корольова на межі розлучення

Скандал, що вибухнув в сім’ї Королева-Глушко обростає новими пікантними подробицями, а про діаманти і євро вже ніхто й не згадує.

Днями сам припертий до стінки Тарзан був змушений зізнатися в зв’язку з Анастасією Шульженко, але себе виправдав тим, що його обдурили, обпоїли, обікрали і взагалі, він там майже ні до чого. Через кілька годин цей пост Сергій видалив, але народ встиг все перескрінити і скопіювати.

Тарзан кається
Тарзан кається

Після цього коханка пішла на ток-шоу і на всю країну показала відео інтимних розваг з Тарзаном (цікаво, хто знімав через прочинені двері?!). Тепер за це відео, якщо його визнають порнографією, дівчині загрожує до 5-ти років за гратами. Анастасія стверджує, що в зв’язку з Глушко вона була півтора року і думала навіть, що завагітніла від нього. Але негативний тест на шоу спростував це.

Анастасія Шульженко на шоу і Тарзан
Анастасія Шульженко на шоу і Тарзан

На ці шокуючі звістки в Інстаграм вилізла ридаюча Королева, але сказала, що пробачила зраду і їх любов з Тарзаном сильніше. Цей пост теж через пару годин зник.

Королева плаче
Королева плаче

А далі пішло-поїхало! Одне за одним почали з’являтися визнання інших дівчат про домаганнях Тарзана і інтимний зв’язок з ним. Багато хто не хоче розкривати свої імена, деякі говорять відкрито. Наприклад, співачка Наталія Штурм сказала, що Тарзан до неї чіплявся, коли Королева народила йому сина Архипа.

Наталія Штурм
Наталія Штурм

Якась Анна Мосс в інтерв’ю Telegram-каналу Yobajur повідала, що брала участь в конкурсі караоке, де в журі був Тарзан. Він її спокушав, кликав до себе в номер.

Модель Анна Мосс
Модель Анна Мосс

Як доказ надала фото, як Тарзан її обіймає.

Якість фото не дуже гарне, але дізнатися героїв можна
Якість фото не дуже гарна, впізнати героїв можна

Згадали і старий скандал між Тарзаном і Глюкозою, до якої він приставав в п’яному вигляді і хотів згвалтувати.

тарзан і Глюкоза
тарзан і Глюкоза

Загалом, зараз вже майже 20 дівчат зізналися, що так чи інакше тісно спілкувалися з Тарзаном. Можливо, частина з них вирішили просто попіаритися на гучній історії, але диму без вогню не буває.

Як результат, кажуть, що Королева з чоловіком роз’їхалися по різними домівках. Вона з сином буде жити в заміському особняку, він в їх московській квартирі.

Тарзан і Корольова
Тарзан і Корольова

Як заявила скандальна Лена Миро, ясно, що ніякої любові між ним немає. Королева стара для такого гарячого чоловіка. Він їй зраджував багато років, але вона закривала очі, поки ця історія не отримала скандальний розголос. Тепер Наташа навряд чи пробачить чоловіка, хоча той розлучення не хоче взагалі – в їхній родині основні гроші заробляє якраз вона.

 

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею