Автору “Не сип мені сіль на рану” В’ячеславу Добриніну 75 років – як живе відомий співак і композитор

Автор найпопулярніших хітів радянських часів, які і зараз із задоволенням все слухають, харизматичний В'ячеслав Добринін - іменинник.

Напевно, немає серед дорослих людей в нашій країні, хто б не чув, а більшість із задоволенням і підспівувати стануть, такі шлягери як “Синій туман” і “Не сип мені сіль на рану”. Їх написав і виконує В’ячеслав Добринін, якому 25 січня 2021 року виповнилося 75 років.

А ще, композитор автор таких мега-популярних хітів: “Ни минуты покоя”, “Прощай”, “Кто тебе сказал”, “Напиши мне письмо”, “Родная земля”, “Все, что в жизни есть у меня”, “Ты мне не снишься” і ще кількох сотень.

Народився майбутній Народний артист СРСР в повоєнні Москві, в 1946 році. Його ім’я при народженні – В’ячеслав Галустовіч Антонов, причому прізвище він отримав від російської матері, а батько був вірменином – Галуст Петросян. Одружилися батьки на війні, але після її закінчення рідні батька і чути нічого не хотіли про російську дружину і їх розвели заочно, незважаючи на вагітність жінки.

В'ячеслав Добринін в дитинстві з мамою
В’ячеслав Добринін в дитинстві з мамою

Батька В’ячеслав так ніколи і не побачив. Мама прищеплювала йому любов до музики з самого дитинства. До закінченню школи він грав на 5-ти інструментах, а ще очолював шкільну команду з баскетболу. У 10-му класі, натхнений творчістю “Бітлз” створив групу “Орфей”, яка була досить успішною і хлопці добре заробляли на танцплощадках і кафетеріях.

В'ячеслав Добринін в юності
В’ячеслав Добринін в юності

Після школи вступив до МГУ на факультет історії мистецтв. потім закінчив аспірантуру, а заодно навчався на диригентсько-хоровому курсі в консерваторії.

Після навчання хлопця відразу взяли в популярний тоді ансамбль Олега Лундстрема в якості гітариста. Тоді ж за порадою взяв псевдонім Добринін (Антонових в ансамблі було троє). У 1972 році в паспортному столі він поміняв по батькові та прізвище і стад В’ячеславом Григоровичем Добриніним.

Слава до нього як автору пісень прийшла після знайомства з Аллою Пугачовою та ансамблем “Веселые ребята”. Пісні музиканта співали Лев Лещенко, Софія Ротару, Роксана Бабаян і Йосип Кобзон.

В'ячеслав Добринін
В’ячеслав Добринін

А в 1986 році Михайло Боярський змусив Добриніна вийти на сцену самостійно. Гарний, привабливий співак з хрипотою в голосі відразу сподобався глядачам. У послужному списку автора – понад 10 тисяч шлягерів, 39 сольних альбомів, два з яких золоті.

Добринін також часто знімався в кіно – у нього 20 ролей в різних музичних і художніх картинах.

У Добриніна було 2 шлюбу. перша дружина Ірина з дочкою Катериною зараз живуть в США.

Перша дружина Добриніна і дочка
Перша дружина Добриніна і дочка

Друга дружина, теж Ірина, дітей у них немає. Зате в США у В’ячеслава двоє онуків.

Сім'я Добриніна: зліва перша дружина, зять, дочка, внучка і внук, праворуч - друга дружина,
Сім’я Добриніна: зліва перша дружина, зять, дочка, внучка і внук, праворуч – друга дружина,

Своє 75-річчя Добринін через обмеження, пов’язаних з пандемією коронавірусу, планує відсвяткувати у вузькому сімейному колі.

Схожі статті

Переможниця “МастерШеф-12” Валерія Матрохіна зізналася, чому не працює кухарем: “Інші мрії і цілі”

Валерія Матрохіна, після перемоги у відомому кулінарному шоу, розповіла, чому не працює кухарем. Дівчина поділилась, що розвивається в іншій сфері.

Знайшла рецепт в старому записнику: торт Наполеон як у дитинстві. Заварний крем до нього роблю з секретиком

Приготувавши Наполеон по цьому рецепту, ви більше ніколи не купуватиме цей торт в магазині. До вашої уваги рецепт швидкого, доступного і нереально смачного торта Наполеон.

Куди зник перший переможець шоу “Зважені та щасливі” хокеїст Микола Ворошнов: “У вас ожиріння 18-го ступеня”

Всі українці з захопленням спостерігали, як 180-кілограмовий Микола Ворошнов втратив половину ваги на шоу "Зважені та щасливі", здобувши перемогу. Дізнаймося, чим нині займається чоловік.