Тіна Кароль розповіла, чи спілкується її єдиний син від Євгена Огіра зі зведеним братом: “Веня в курсі”

Українська поп-діва Тіна Кароль розповіла про зведеного брата свого єдиного сина Веніаміна. У покійного чоловіка зірки залишився спадкоємець від попереднього шлюбу.

Особисте життя Тіни Кароль наповнене болем і стражданнями, адже її головне кохання, чоловік Євген Огір, помер від раку шлунка, з яким важко і довго боровся.

Познайомилися вони у 2007 році, коли виконавиця шукала собі продюсера. Їм Євген і став, але хто б міг подумати, що згодом вони одружаться? Втім, з професійних їх відносини швидко переросли в дружні, а з дружніх — в романтичні.

Красиве вінчання в Києво-Печерській Лаврі Кароль і Огіра відбулося вже в червні 2008-го, хоча розписалися вони ще раніше і в таємниці від усіх. Незабаром у пари народився син Веніамін.

Тіна Кароль з чоловіком Євгеном Огіром і сином Веніаміном
Тіна Кароль з чоловіком Євгеном Огіром і сином Веніаміном

Подружжя вміло поєднувати роботу з сім’єю, прекрасно ладнало і не соромилося висловлювати свої почуття на публіці, проте їх сімейну ідилію зруйнував страшний діагноз Євгенія. Ніякі гроші не допомогли чоловікові подолати хворобу, навіть найкращі лікарі найкращих клінік були безсилі. Так у 2013 році Огір пішов з життя у віці 32 років.

Пам’ять і сини — все, що залишилося від чоловіка Тіни Кароль після його смерті. Якщо Веніамін був для співачки первістком, то для її коханого це друга дитина. Ще до знайомства з майбутньою знаменитою дружиною у нього народився син, звати його теж Євген.

Тіна Кароль з сином Веніаміном
Тіна Кароль з сином Веніаміном

У бесіді з журналістами видання Сегодня зірка зізналася, що Веня ніколи не бачився зі зведеним братом, але вона сподівається і вірить, що колись це все ж трапиться:

“Я б з радістю хотіла організувати цю зустріч, але, напевно, трішки пізніше. Веня в курсі, що у нього є брат Женєчка. І я думаю, що час все розставить на своїм місця, і вони будуть дружити і спілкуватися”.

А якщо хочете дізнатися, що зараз відбувається в особистому житті Тіни Кароль, дивіться наступне відео:

Схожі статті

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.

Tayanna пригадала тата свого сина, який покинув родину заради Ані Лорак: “У нас тато як підлітний птах”

Співачки Tayanna й Ані Лорак мали одного чоловіка на двох. Перша навіть спромоглася народити Єгору Глєбу сина. Чи спілкується нащадок зі своїм біологічним батьком?