Олексій Панін розповів про свою четверту дитину: випадково дізнався про її існування від знайомих

Скандально відомий російський актор Олексій Панін дізнався про існування четвертої дитини абсолютно випадково і від знайомих.

Провокаційний образ Паніна з його різкими висловлюваннями, епатажними відео і дивними витівками ніяк не в’яжеться з роллю батька. Проте, Олексій є багатодітним татом. Більш того, якщо до недавнього часу було відомо про трьох його дочок (Нюся, Маша і Соня), то на днях артист сам зізнався в тому, що у нього насправді четверо дітей.

Три дочки Олексія Паніна
Три дочки Олексія Паніна

Так, герой статті став гостем нової програми “ДНК-шоу” з Лолітою, в рамках якої зірки шоу-бізнесу здають аналізи ДНК, щоб дізнатися про себе щось нове. Як ведуча, Мілявська теж здала тест і дізналася, що у неї є ген поганого водія, а ще їй завжди важко давалися танці, і виною цьому знову ж таки певний ген.

Лоліта Мілявська і Олексій Панін
Лоліта Мілявська і Олексій Панін

Незважаючи на те що Паніну, здавалося б, більше нічим здивувати публіку, йому все ж вдалося це зробити. В рамках шоу з’ясувалося, що в Олексія є так званий ген батьківства, завдяки чому він генетично володіє збільшеною здатністю співпереживати, може бути хорошим другом і батьком.

“З дітьми точно мені треба зупинитися. Ось 100%. Маша і Соня народилися в один і той же рік, в один і той же місяць, з інтервалом в три дні, на різних кінцях Москви. Про четвертого я дізнався від третіх осіб, від наших випадкових знайомих. Вона [мати дитини] настільки не хотіла ставити мене перед якимсь обов’язком, щоб я відчував себе винуватим… Дякувати Богу, ми зараз спілкуємося, ми не говоримо, що я її батько, тому що дитина живе в іншій сім’ї”.

Олексій Панін в ДНК-шоу
Олексій Панін в ДНК-шоу

Старша дочка Паніна Нюся живе з батьком в Іспанії, з молодшими дівчатами та їх матерями Олексій підтримує зв’язок, а самі вони знають про сестер і спілкуються одна з одною.

Популярне

Схожі статті

Закусок багато не буває: огірки по-корейськи — знаменита страва кімчі. Це не лише смачно, а ще й корисно

Коли справа доходить до корейської кухні, багато хто експериментує з різноманітними стравами, щоб відчути екзотичні смаки та нові кулінарні враження. Але на першому місці — знаменита кімчі з огірків.

Українська Південна Пальміра не гірше Мальдівів: Леся Нікітюк приїхала в Одесу й приголомшила своїм виглядом

Леся Нікітюк ніколи не відмовляє собі похизуватися своїми принадами та зробити цікаві фото з міст, де вона буває по роботі або просто відпочиває.

Рецепт на вагу золота: м’ясні гнізда з грибами та яйцями готую на всі свята. Ніхто не вірить, що це просто

Існують рецепти, які цінуються як справжній кулінарний скарб, адже їхній смак і вигляд підкорюють з першого ж погляду та шматочка. Одним із таких є рецепт м'ясних гнізд з грибами та яйцями.