Квартиру подружжя Зеленських у Криму виставили на аукціон: в ній буцімто знайшли паспорт першої леді

Окупаційна влада Криму, певно, відчуваючи швидкий кінець, вирішила швиденько розпродати майно. Взялися виставляти на аукціон нерухомість українців. Не обійшла ця доля й подружжя Зеленських.

Квартиру Олени та Володимира Зеленських окупаційний голова півострова Сергій Аксьонов обіцяв передати малозабезпеченим. Натомість нинішній спікер Володимир Константінов сповістив про 8 аукціонів із продажу нерухомого майна, яке буцімто “націоналізували” в українських власників.

Балкон на 5 поверсі – то квартира Зеленських

Житло, яке раніше належало українцям, вже продали з молотка на 800 млн рублів. На черзі ще сотня об’єктів. Серед житлових приміщень на продаж виставлено й квартиру подружжя Зеленських.

Тимчасові керівники Криму сподіваються виторгувати 27 млн рублів. Цю квартиру на верхньому поверсі Олена Зеленська придбала у 2013 році. В декларації президента вказано її вартість: 1,3 млн грн.

Епопея з паспортами

Між тим мережею стали гуляти копії паспортів Олени Зеленської та її чоловіка. Один із них буцімто знайшли в цій самій квартирі в Лівадії.

Російський фейковий паспорт Зеленської

Фейкороби довго не заморочувалися. Приладнали до документа фото першої української леді, яке з’явилося в мережі 22 березня 2023 року. Тоді Зеленська саме розповіла про допомогу Литви.

Ізраїльський фейковий паспорт Зеленської

Якщо вірити інформаційним фейкометам, дружина президента за 3 місяці після російського оформила ще й ізраїльський паспорт. На документі вказано місце народження жінки – УРСР, хоча насправді репатріантам у документах пишуть просто: Україна.

Російський фейковий паспорт Зеленського

Не обійшла подібна доля й самого президента. У скріншоті паспорта, опублікованого зрадником Іллею Кивою, вказано, що Володимир Олександрович отримав документ у 2001 році в міському окрузі Орєхово-Зуєво. Насправді ж статус міста воно отримало тільки 2004 року.

Схожі статті

Горбачова показала, як виросли її доньки від Юрія Нікітіна: на кого стали схожими дівчата – мама чи тато?

Відома українська артистка Ольга Горбачова показала, як її доньки від продюсера Юрія Нікітіна підросла. Знаменитість показала їхні свіжі фотографії.

Курячі рулетики з сиром: ніжні та соковиті всередині, а зовні хрумкі та запашні. Смачнішого ви точно не їли

Рецепт приготування простих та смачних курячих рулетів з сиром, які здивують своїм поєднанням соковитого курячого філе, хрусткого тіста та ніжної сирної начинки.

Гарік Кричевський довго заважав сусідці Ірині Білик будівництвом будинку: чому входини так і не відбулися

Гарік Кричевський з дружиною Анжелою мріяли мати великий просторий будинок. Зводили подібний кілька років поспіль. Натомість пожити в ньому не вдалося жодного дня.