Мова котів або коти-комунікатори: вчені розповіли про можливість спілкуватися з пухнастими друзями

Розкрийте секрети взаєморозуміння між котами та людьми, які були виявлені завдяки новим науковим дослідженням. Вчені діляться відкриттями про те, як коти використовують міміку.

Комунікація з котами завжди була загадковою, але вчені надають нам новий погляд на взаємодію між людиною і котиками. Дослідження вчених показують, що коти можуть передавати свої емоції через міміку.

Усмішка кота виявляється у примруженні очей та повільному кліпанні, цим вони виражають свою розслабленість. Вчені стверджують, що така міміка змушує котів, будь то домашні або вуличні, бути більш схильними до взаємодії з людьми та виявляти їм свою довіру.

Кіт, що посміхається
Кіт, що посміхається

Це дослідження підтверджує той факт, що багато власників кішок вже давно відчували – коти та люди можуть спілкуватися.

Один із моментів взаємодії між людьми та котами полягає в тому, коли людина “моргає” на свого улюбленця, а потім простягає до нього руку. Виявилося, що після цих дій коти не лише частіше моргають у відповідь, але також підходять до руки людини.

Важливим аспектом в спілкуванні з пухнастими друзями є прояви їхньої міміки. Від грайливості до агресії, ця міміка може передавати їхні емоції.

Подібно до мови, яку використовують люди для вираження своїх почуттів, коти використовують міміку для спілкування з нами та іншими котами. Це важливо враховувати при спілкуванні зі своїми кішками, щоб розуміти їхні настрої.

Спілкування з пухнастиком
Спілкування з пухнастиком

Дослідження також показало, що міміка котів може бути результатом спільної еволюції котів і людей. Тепер власники кішок можуть покращити свої навички взаємодії зі своїми улюбленцями та зблизити з ними відносини.

В іншому дослідженні, проведеному на 16 домашніх кішках, вчені виявили, що ці тварини можуть розрізняти голос свого господаря та інтонації, коли до них звертаються. Коли голос власника був знайомим, коти реагували різними способами, такими як зупинка та махання хвостом. Але це сталося лише тоді, коли господар звертався до кота із знайомою інтонацією.

Спілкування з пухнастиком
Спілкування з пухнастиком

Коли господарі використовували свій “звичайний” голос, яким вони спілкувалися з іншими людьми, коти не розуміли, що до них звертаються. Вчені вважають це важливим фактом – коти можуть розрізняти голоси своїх господарів від інших, що зміцнює близькість їхніх відносин.

Тепер ми розуміємо, що потрібно більше уваги приділяти тону голосу та міміці, коли звертаємось до своїх кішок, щоб розуміти їхні потреби та почуття.

Схожі статті

Наталія Могилевська вперто приховує вагітність, але живіт вже не сховати: хто може буде щасливим батьком?

Здавалося б, у часи, коли багато знаменитостей діляться всіма етапами свого життя з громадськістю, вибір Наталії Могилевської залишати в таємниці цю інтимну подію стає несподіваним та цікавим ходом.

Домашні просто обожнюють ці рулетики: закуска з бекону, сиру та яєць. Рецепт дуже смачної та ситної страви

Ідеальна страва для будь-якого заходу – рулетики з бекону, сиру та яєць. У цьому рецепті поєднуються хрусткий бекон, ніжний сир та яйця, створюючи чудову закуску.

Рецепт на мільйон: яблучний пиріг з кремом-суфле готую напрочуд швидко, а смак такий, що язика проковтнеш

До поки що яблука не втратили при зберіганні свої смакові властивості та аромат, потрібно приготувати такий смачний та ніжний яблучний пиріг у поєднанні з кремом-суфле.