Хліб, санітайзер, дерево і лосьйон для гоління: у Британії випустили лімітовану серію свічок з ароматом 2020 року (ФОТО)

Author name 4 Листопада 2020 в 17:11

Поділитися статтею

Як пахне 2020 рік?
Як пахне 2020 рік?

Вартість свічки з ароматом 2020 року становить близько 556 гривень.

У Британії інтернет-магазин Flaming Crap створив свічки з ароматом 2020 року, – повідомляє Metro.

Унікальна свічка має чотири аромати, які розташували шарами. Кожен з них символізує найголовніші події 2020 року. Перший аромат – банановий хліб. Цей запах нагадує усім про початок карантину, коли всі масово почали готувати і випікати вдома. Другий – санітайзер для лук. Третій пахне деревом, символ усіх виробів, які люди зробили своїми руками під час ізоляції. Четвертим ароматом став дешевий лосьйон для гоління.

Коштує така свічка близько 556 грн (14.99 фунтів стерлінгів), а виготовлена вона з веганського воску та перероблених упаковок.

Свеча с ароматом 2020 года. Фото: metro.co.uk
Свеча с ароматом 2020 года. Фото: metro.co.uk

«У багатьох людей змішані почуття з приводу цього року, він був важким на багатьох рівнях, але інші цінували час, проведений в ізоляції. Наша свічка нагадує про найбільш яскраві події цього року, і є абсолютно унікальним подарунком у цей святковий період. Спосіб відсвяткувати цей рік у веселій формі!» – розповів співзасновник магазину Олівер Берр.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею