Зірка “Кухні” Олена Ксенофонтова в лікарні з ускладненим Ковідом

Author name 20 Листопада 2020 в 15:11

Поділитися статтею

Олена Ксенофонтова
Олена Ксенофонтова

Про те, що у неї коронавірус відома актриса дізналася ще 6 листопада, коли після підвищення температури зробила ПЛР-тест і він підтвердив наявність Ковід-19.

Незважаючи на домашнє лікування, організм не впорався з вірусом, розвинулася двостороння пневмонія і 18 листопада з 30% ураженням легень її госпіталізували в один з ковідних центрів Москви.

Звідти актриса вийшла в прямий ефір в Інстаграмі, щоб розповісти шанувальникам про те, як протікає хвороба. Вона не захотіла показати своє обличчя, сказала, що вся в синцях, запухла і виглядає непривабливо, тому не хоче, щоб її такі фото гуляли по інтернету.

Олена Ксенофонтова в серіалі "Кухня"
Олена Ксенофонтова в серіалі “Кухня”

Змученому голосом, з сильною задишкою і кашлем, вона повідомила, що лежить в ізольованій палаті, її лікують за новим протоколом. У неї були дуже складні симптоми – сильний біль в м’язах і кістках, кашель годинами, постійна температура, яку не можуть збити. А найстрашніше – що вірус, за її словами, сильно впливає на настрій, багато впадають в апатію і втрачають надію на одужання. Це пригнічує на загальний стан.

Зараз вона постійно дихає киснем, приймає гормональні препарати, вітамін D, C, цинк, що розріджують кров ліки. Антибіотики їй скасували, так як вони привели до ураження печінки. І каже, що треба дуже багато пити.

Шанувальники бажають актрисі одужання.

https://www.instagram.com/tv/CHyEJhHp9yW/?utm_source=ig_web_copy_link

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею