Померла відома мексиканська актриса, зірка серіалів «Багаті теж плачуть» і «Дика Роза»

«Ми глибоко шкодуємо про смерть нашої колеги Мален Моралес», - йдеться в повідомленні Національної асоціації акторів Мексики.

Малені Моралес померла в суботу, причина смерті не вказана. Відомо, що актриса близько року боролася з раком легенів і в вересні 2020 року її чоловік Сірго Моралес повідомив, що онкологія повністю відступила, всі аналізи чисті. І ось сумне повідомлення.

Малені Моралес в останній рік життя

Нашим глядачам Малені Моралес відома по дуже популярним в 90-і роки серіалів «Багаті теж плачуть» і «Дика Роза», де вона грала ролі другого плану. Також їй доручили одну з головних ролей у фільмах «Ставка на любов» і «Каміла». Свою творчу кар’єру Малені Моралес початку в 1979 році, всього вона зіграла в 11 фільмах і серіалах.

Мален Моралес в молодості

З чоловіком Сирго вона прожила більше 45 років, у них двоє дорослих дітей.

Мален Моралес з чоловіком

Співчуття родині та близьким покійної.

Популярне

Схожі статті

Сам приймав пологи і був поруч з мамою: 52-річний Ектор Хіменес-Браво розповів, як у нього зʼявилася малеча

Ектор Хіменес-Браво, відомий ресторатор колумбійського походження, показав поповнення у сімʼї. Ба більше, кулінар особисто приймав пологи та поділився деталями з шанувальниками.

“Одні одружуються, інші розходяться”: до списку зіркових розлучень 2024 втрапили Бакланов, Салій, Сагайдачна

Тоді як одні знаменитості народжують третіх та четвертих дітей, зміцнюючи родини, інші не витримують випробування часом. У першій половині 2024 року відбулося чимало зіркових розлучень.

“На що натякає мій гример?”: Григорій Решетнік на зйомках Холостяка 13 з Тереном показав нововведення сезону

Григорій Решетнік зробив анонс однієї з улюблених сцен шоу "Холостяк 13" – церемонії троянд. Ведучий здивував не лише складом учасників, але й власним зовнішнім виглядом.