І померли вони в один день: в США після весілля 177 осіб захворіли коронавірусом, 7 вже померло, 50 у важкому стані

Author name 23 Листопада 2020 в 15:11

Поділитися статтею

Весілля
Весілл

До цього весілля в невеликому містечку в штаті Мен не було жодного випадку зараження Ковід-19. Тепер там кожен день траурні церемонії.

Кілька тижнів тому пара вирішила зіграти весілля, всупереч карантинним вимогам вони запросили 55 гостей – родичів і друзів, в тому числі і приїжджих. Весілля пройшло на “ура”, як потім з’ясувалося, ніяких запобіжних заходів ні гості, ні персонал ресторану не дотримувалися.

Через 5 днів з’явилися перші хворі серед гостей і офіціантів, які обслуговують банкет. А далі почалася лавина хворих, причому, більшість – у важкій формі. Всього заразилося на даний момент 177 осіб, серед яких родичі перших хворих, а також, арештанти місцевої в’язниці і пацієнти будинку пристарілих за містом, де працювала медсестрою одна з гостей нещасливого весілля.

7 осіб вже померли, ще 50 важких хворих лежать по лікарнях, деяких довелося везти за 100 і більше кілометрів, тому що вільних місць в місцевій лікарні більше немає.

У містечку і навколишніх населених пунктах введено жорсткий карантин з оточенням військами, щоб населення не покидало зону спалаху вірусу. Проводиться щоденна хімобробка вулиць.

Погуляли, називається. Що примітно, ні наречений, ні наречена не заразилися.

А недавно повідомлялося, що весілля на Балі також стала розсадником коронавірусу, в результаті чого померла наречена.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею