Через незвичайну форму голови від Діми відмовилися його батьки. Як виглядає хлопчик зараз

Author name 4 Грудня 2020 в 23:12

Поділитися статтею

Зворушлива історія про хлопчика з великою головою - від нього відмовилися свої батьки, але взяли чужі
Зворушлива історія про хлопчика з великою головою – від нього відмовилися свої батьки, але взяли чужі

На жаль, не всі зворушливі історії закінчуються щасливим кінцем. Сьогодні ми розповімо вам про хлопчика Діму, якому дуже не пощастило з батьками.

Маленькому хлопчикові хоч і з самого народження не пощастило з батьками, однак в світі ще є добрі люди, які готові прийти на допомогу швидше, ніж кревні родичі.

Невідомо, Діма був народжений заплановано або випадково. Однак відразу після народження мати твердо вирішила – дитини виховувати не буде. І написала відмову від дитини. І це не просто так. Діма (як його назвали медсестри, яким залишили дитину), народився з певною патологією – незвичайна форма голови.

У хлопчика при народженні діагностували рідкісне відхилення – гідроцефалія

Всі розуміють, що ростити дитину з фізичними та розумовими особливостями дуже важко. Тому вирішили відразу відмовитися від цих зобов’язань. Однак дитина вже народилася, а значить з’явився жива людина, нова доля. І вже пізнав жорстоке зрадництво з боку самих близьких і рідних людей.

Зараз невідомо, жалкують батьки про таке рішення, і чи хотіли знайти свого сина, щоб дізнатися як складається доля маленького хлопчика

Назвали його Дімою медсестри, а також дали йому прізвище, яка трохи відповідала його долю, Калекін.

Зворушлива історія про хлопчика з великою головою
Зворушлива історія про хлопчика з великою головою

Лікарі прогнозували хлопчикові коротке життя, максимум до півтора року, а скоріше менше. Однак малюк виявився справжнім бійцем і не збирався здаватися.

Було абсолютно незрозуміло, звідки у нього взялися сили вчитися спочатку повзати, потім самостійно їсти і ходити.

Коли Дімі було 4 роки, він як і раніше жив в дитячому будинку. На цей період якраз припали бойові дії на території сходу України, тому дитячий будинок не раз переїжджав з одного міста в інший.

В одному з таких переїздів маленького незвичайного хлопчика помітила сім’я з Америки.

Американська сім’я Ернест і Рут Чаверс побачили по телевізору сюжет, в якому говорилося про евакуйованих українських дітей, а також про Діму. Подружжя відразу прийняли рішення, що потрібно летіти. Вони просто не могли дивитися і нічого не робити.

Коли подружжя прилетіли в Україну, їм було абсолютно байдуже які є проблеми у цього хлопчика. Вони просто поспілкувалися з ним і настільки його полюбили, що летіти додому без нового члена своєї сім’ї були просто не готові.

До слова, ця сім’я вже виховує сімох дітей з інших дитячих будинків. В Америці хлопчикові дали нове ім’я Зебадьях Чавес або скорочено Зеб.

Зараз Зеб розмовляє російською і англійською мовами. Його сім’я дуже тепло і радісно прийняла.

Зворушлива історія про хлопчика з великою головою - його нова сім'я
Зворушлива історія про хлопчика з великою головою – його нова сім’я

Також нові батьки хлопчика піклуються про те, щоб він своєчасно проходив діагностику і лікування, а також – щоб не розвивалися нові супутні захворювання.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею