Як зараз живе Кевін Маккалістер з “Один вдома “? Головний герой комедії 30 років по тому

Author name 18 Грудня 2020 в 23:12

Поділитися статтею

Маколей Калкін через 30 років після виходу фільму Один удома
Маколей Калкін через 30 років після виходу фільму Один удома

Вже менше ніж через два тижні під бій курантів і привітання президента ми будемо пити шампанське і зустрічати Новий рік.

Але шампанське, президент по телевізору і олів’є в тарілках – не єдині символи цього свята. Звичайно, багато любителів радянського кіно за традицією 31 грудня можуть піти в лазню, але мова піде не про це.

Кевін з Один Вдома
Кевін з Один Вдома

Уже тридцять років поспіль, а саме стільки років тому вийшов цей фільм, всі новорічні свята проходять під егідою крику Кетрін О ‘Хари, яка втратила свого сина Кевіна. Правда, сьогодні йому вже не 10 років, а вже цілих сорок. І за тридцять років з моменту прем’єри фільму його життя круто змінилася. Але в його особі простежуються ті риси непосиди-малюка, якого спочатку батьки забули на горищі будинку, а потім втратили в аеропорту. Як зараз живе сорокарічний Маколей Калкін?

Трохи біографії “Кевіна “

Кевін з Один Вдома
Кевін з Один Вдома

Головну роль зіграв Маколей Калкін – американський актор, що став однією з найпопулярніших юних зірок Голлівуду. 10-річний хлопчик зіграв центральну роль в двох частинах комедії «Один вдома», яка вже багато років утримує позицію класичного різдвяного сімейного фільму і разом з продовженням щороку транслюється під час зимових свят. І в правду, жоден новий рік не обходиться без цих пригод з лиходіями, які спочатку хотіли пробратися і обчистити будинок МакКалістеров, а потім ганялися за хлопчиськом по всьому Нью-Йорку, поки його батьки були далеко.

Кар’єра Маколея почалася дуже рано. Батьки ще з чотирьох років помітили, що хлопчисько – справжній непосида. Тому віддали його в акторську групу, щоб він міг хоч десь виплеснути свою енергію. Рішення було прийнято не дарма, і вже через пару років майбутня кінозірка заявила про себе.

Перша повноцінна картина, в якій зіграв Калкін – Дядечко Бак. Вона зовсім не була популярною і навіть не принесла герою великої слави. Однак зіграла вирішальну роль – Маколей виявився в потрібному місці в потрібний час.

Кевін з Один Вдома
Кевін з Один Вдома

На знімальному майданчику Калкіна зауважив Джон Хьюз, який шукав виконавця головної ролі у фільмі «Один вдома».

Кевін з Один Вдома
Кевін з Один Вдома

А ось ця комедія перевенула життя маленького хлопчика догори дном і повністю зумовила його подальшу долю. Спочатку в 1990 році виходить перша частина, через два роки друга – і обидві вони зривають колосальні касові збори. Маколей отримав премію «Молодий актор» і номінований на «Золотий глобус» у категорії «Краща головна роль».

Відносини з батьком і проблеми з кар’єрою

Кевін з Один Вдома
Кевін з Один Вдома

Паралельно з цим його менеджером як артиста став батько Кіт Калкін. Його не цікавила популярність або якість роботи, йому потрібні були лише гроші. Тому цінник на роботу маленького Маколея завжди зростав, а в райдері з’являлися навіть такі вимоги, як то, щоб інші сестри і брати Маколея, яких до речі було шестеро, теж з’являлися в картині.

Сестри Дакота і Куїнн зіграли в епізодах деяких кінострічок, недалеко пішли брати Шейн і Крістіан.

Кевін з Один Вдома
Кевін з Один Вдома

Незабаром саме ця ситуація і зіграла вирішальну роль – Маколей Калкін виріс і заявив, що саме батьки зламали його кар’єру як артиста. Тому що природно актора з такими високими вимогами мало куди хотіли запрошувати. До того ж, батько забирав усі гроші за роботу сина в кіно.
Маколей Калкін і музика

Після двох частин “Один вдома ” у Маколея Калкіна настав творчий застій. Публіка очікувано хотіла бачити Маколея Калкіна виключно в ролях, подібних Кевіну Маккаллістер, головному герою відомої дилогії. Тому в інших картинах його просто не помічали. Його кар’єра як актора завершилася в 14 років.

Після 20 років він пробувався як музикант, однак справа все одно не пішла. Піком його музичної кар’єри вважається те, що він знявся в кліпах Майкла Джексона. Спільна робота зблизила артистів, і Маколей став Хресним батьком дітей Джексона і його близьким другом.

Наркозалежність Маколея Калкіна

Ще однією цікавою темою залишається наркозалежність актора, про яку не говорив тільки ледачий.

У 2012 році в ЗМІ з’явилися новини про невдалу спробу суїциду Маколея Калкіна через депресію, спровокованої загибеллю сестри Дакоти і закінченням відносин з Куніс. Офіційно цю інформацію актор не підтверджував.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею