Принц Гаррі і Меган Маркл повертаються до Великобританії через рік після скандального зречення від престолу

Author name 11 Січня 2021 в 18:01

Поділитися статтею

Королева Єлизавета II, Меган Маркл і принц Гаррі
Королева Єлизавета II, Меган Маркл і принц Гаррі

Возз’єднання принца Гаррі і Меган Маркл з королівською родиною не за горами. Через рік після зречення від престолу герцоги Сассекські готуються до візиту в Британію.

Минулий 2020 рік видався непростим для всього світу і цьому є безліч причин, а для британської монархії він ознаменувався так званим мегзітом (по аналогії з брексітом). Так в народі називають відмову онука королеви Єлизавети II і його дружини від королівських повноважень, що стала несподіванкою не лише для країни, але і для всього світу.

Своє самостійне життя герцоги почали в Канаді, проте незабаром перебралися у США, а саме, в Лос-Анджелес, де Меган народилася і жила до весілля з Гаррі.

Герцоги Сассекские
Герцоги Сассекські

Незважаючи на досить непрості відносини з Королівством, герої нашої сьогоднішньої статті в нинішньому 2021 році планують вперше після переїзду відвідати монаршу родину.

Так, герцог і герцогиня збираються взяти участь в червневому параді на честь 95 дня народження королеви, який проводиться в Лондоні. Він стане першим національним і гучним святом в Великобританії з початку пандемії.

Королева Єлизавета II
Королева Єлизавета II

Варто відзначити, що повертатися до лав монархів в будь-якому офіційному статусі принц Гаррі і Меган Маркл не планують. Підтверджують це недавня покупка ними власного будинку в Санта-Барбарі, а також початок співпраці з популярним відеосервісом Netflix — подружжя планує створювати фільми, серіали та програми для дітей.

Як стверджують джерела, відносини герцогів Сассекських з королівською родиною почали поступово поліпшуватися.

Герцоги Кембриджские и Сассекские
Герцоги Кембриджські і Сассекські

До того ж Гаррі нарешті відновив спілкування зі своїм старшим братом принцом Вільямом, хоча ще рік тому вони ледь розмовляли. Втім, не без причини.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею