74 роки разом: що королева Єлизавета написала принцу Філіпу в останній записці і поклала в домовину?

Author name 18 Квітня 2021 в 19:04

Поділитися статтею

Королева Єлизавета
Королева Єлизавета

17 квітня відбулося прощання з принцом Філіпом – єдиним коханням її Величності, Королеви Єлизавети. Помер він 9 квітня.

Пара пробула разом без малого 75 років. Незважаючи на те, що це дуже сильна втрата в королівській родині, на прощанні Королева Єлизавета вела себе стримано і намагалася не показувати цього відчаю. В знак великої любові вона лише написала йому прощальну записку, яку залишила в труні серед величезних вінків і букетів квітів.

Єлизавета II вшанувала пам’ять улюбленого чоловіка, залишивши йому записку зі словами “Світла пам’ять”, яку підписала своїм дитячим прізвиськом

Покійний принц Філіп був останнім, хто ніжно називав королеву “Лілібет . Записку сховали серед красивих квітів на труні.

Прощання з принцом Філіпом
Прощання з принцом Філіпом
Прощання з принцом Філіпом
Прощання з принцом Філіпом

Відзначимо, прощання з герцогом Единбурзьким відбулося 17 квітня в Лондоні. Церемонія була приватною, відбувалася в каплиці Святого Георгія, розташованої в Віндзорському замку. Поховали принца в Королівській усипальниці.

Через карантинні обмеження на похоронах були присутні тільки 30 членів королівської сім’ї. Всі охочі могли подивитися церемонію по телебаченню.

Королева Єлизавета II важко переживає смерть чоловіка. Під час прощання з ним вона була стриманою, проте не змогла приховати свою печаль. Разом вони прожили майже 75 років.

Варто відзначити, що на прощення також прибув принц Гаррі, який відрікся від королівського престолу. А ось Меган Маркл змушена була спостерігати за тим, що відбувається по телевізору, як і мільйони людей з усього світу.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею