Реальна історія – птах вкрала сендвіч з магазину і стала зіркою мережі (ФОТО)

Author name 8 Травня 2021 в 08:05

Поділитися статтею

Реальна історія - птах вкрала сендвіч з магазину і стала зіркою мережі (ФОТО)
Реальна історія – птах вкрала сендвіч з магазину і стала зіркою мережі (ФОТО)

Коли говорять, що думати і логічно міркувати вміють тільки люди, світу дикої природи безумовно прикро. Героїня нашої статті доводить свою винахідливість.

Камера спостереження одного з магазинів зафіксувала, як в супермаркет залетіла чайка, і вкрала сендвіч з тунцем. Поки її не помітили продавці, вона вирішила швидко втекти. Звичайно, бутерброд виявився важким, але птах змогла забрати свою “видобуток “. Тепер її обговорює весь інтернет.

Реальна історія - птах вкрала сендвіч з магазину і стала зіркою мережі
Реальна історія – птах вкрала сендвіч з магазину і стала зіркою мережі

Про подію повідомляє видання Daily Mail.

Зокрема, на кадрах відеозапису з камер видно, як жадібна чайка вирішила пообідати і намагалася винести за межі магазину два бутерброда, щоб поїсти.

Птах щосили намагалася забрати в дзьобі їжу і в результаті їй це вдалося. Двері магазину автоматичні і тому чайка швидко змогла втекти з місця свого, очевидно, вже не першого, злочину.

Реальна історія - птах вкрала сендвіч з магазину і стала зіркою мережі
Реальна історія – птах вкрала сендвіч з магазину і стала зіркою мережі

Хоча, далеко бігти не довелося. Спритна птах вирішила поласувати своєю здобиччю прямо біля супермаркету. Відвідувачі та працівники із захопленням спостерігали за чайкою, і навіть не відлякували її. Напевно, птиця зголодніла!

Зате тепер вона точно знає, що в даному продуктовому магазині її ніхто не образить.

Як пише Дейлі Мейл, птиця вже не вперше провертає таку незаконну “спецоперацію ” по крадіжці сендвіча. Її запам’ятали, і навіть дали їй ім’я – Гас!

“Це не перший раз, коли Гаса спіймали на крадіжках з магазину на камеру. У ролику показано, як чайка хитається біля магазину, а пішоходи проходять повз. Потім чайка пробирається всередину, і через кілька секунд можна побачити, як вона вилазить назовні з ще одним бутербродом в роті “, – розповідає менеджер супермаркету.

Чайку, схоже, нічого не відлякує. Після своєї “крадіжки ” птах просто йде до автобусної зупинки прямо навпроти магазину, щоб клюнути в бутерброд.

“Спочатку він крав чіпси, тепер це бутерброди “, – розповідає співробітник.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею