Чому хлопчика називають змією? Як він таким став і навіщо приймає ванну кожну годину?

Відомо, що дитина живе в Індії і страждає незвичайним вродженим шкірним захворюванням.

Хлопчика звуть Джаганнатха, йому десять років. Його шкіра зовсім не схожа на людську і кожних шість тижнів вона лущиться і злазить, як у справжньої змії.

Дитина приймає раз на годину ванну, для того щоб наситити шкіру вологою. Ще кожні три години потрібно використовувати зволожуючий крем, щоб знизити больові відчуття. Але хлопчикові все рівно складно пересуватися. Він ходить, спираючись на палицю.

Хворий хлопчик з Індії

Захворювання називається – пластинчастий іхтіоз. Лікарі кажуть, що він не виліковний. Але для того щоб не погіршувався стан, потрібно приймати ліки. Батько Джаганнатха працює на рисової плантації і індійська сім’я не може купити ці медикаменти.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Як схуднути на 6 кг за 4 тижні без спорту: ТОП-7 простих секретів

Нагадаємо, також є молитва, яку потрібно читати кожну п’ятницю: на благополуччя всієї родини .

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.