McDonald’s повертається в Україну: коли і в яких містах першими чекати Біг Мак та Хеппі Міл

Мережа найпопулярніших у всьому світі фаст-фудів McDonald's повертається в Україну. Дізнайтесь, коли і в яких містах українці зможуть побалувати себе картоплею фрі та бургерами.

З початком повномасштабної війни росії проти України McDonald’s повністю призупинили роботу в усіх українських містах. Ресторани закрилися, щоб уберегти своїх працівників у таких непростих умовах.

З того часу в Мережі з’являлися різні чутки. Починаючи від того, що Макдональдз ось-ось знову відкриється і закінчуючи тим, що вони не повернуться на український ринок до кінця військових дій. При цьому відомо, що мережа фаст-фудів продовжує виплачувати працівникам зарплати, а державі – податки.

Нарешті, у серпні 2022-го на шостому місяці війни стало відомо, що McDonald’s прийняли рішення знову відкрити свої двері для гостей.

McDonald's повертається до України
McDonald’s повертається в Україну

McDonald’s повертається в Україну: коли та до яких міст

Макдональдз поступово відкриватиметься в Україні, починаючи зі столиці та західних областей. Підштовхнуло їх на це одразу кілька факторів — тривалі консультації з постачальниками, фахівцями з безпеки та офіційними особами країни, а також прохання працівників повернутися до роботи.

На думку міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби, повернення такої великої американської компанії як McDonald’s на український ринок є сприятливим сигналом для всього міжнародного бізнесу, який показує, що в нашій країні можна працювати, навіть незважаючи на війну.

Скільки коштує Біг Мак та Хеппі Міл: меню McDonald’s в Україні

У відкритому доступі можна знайти ціни на Макдональдз. Ось скільки коштують найпопулярніші страви мережі ресторанів McDonald’s:

 • Бік Мак – 62 гривні;
 • Біг Мак меню – 104 гривні;
 • Дабл Чізбургер – 53 гривні;
 • Дабл Чизбургер меню – 96 гривень;
 • Чікен МакНаггетс 6 штук – 55 гривень;
 • Біг Тейсті – 95 гривень;
 • Біг Тейсті меню – 140 гривень;
 • Гамбургер – 28 гривень;
 • Чізбургер – 32 гривні;
 • Чізбургер з беконом – 39 гривень;
 • Картопля фрі середня – 34 гривні;
 • Хеппі Міл – 84 гривні.

Схожі статті

Оля Полякова показала, як скупляється на столичному базарі: “Мені можна ходити без грошей, все дарують”

Відома українська співачка Оля Полякова завітала на столичний ринок, щоб купити продукти. Та платити співачці не довелося, адже всі продавці її пригощали своєю продукцією.

Святковий рулет із домашнього фаршу подаю на замовлення: гості просять ручку й листочок, щоб записати рецепт

Рецепт смачного м'ясного рулета із домашнього фаршу, що включає яловичину та свинину, а також сир, зелень і спеції. Ця особлива страва стане чудовим варіантом для вечері у родинному колі.

Дорофєєва чесно розповіла, які стосунки у неї з дітьми Кацуріна від колишньої: “Нормальне батьківське життя”

Відома українська співачка Надя Дорофєєва чесно розповіла про свої стосунки з дітьми новоспеченого чоловіка. Знаменитість зізналась, як вони до неї ставляться.