Нову королеву Великобританії можна пожаліти: ставлення принца Гаррі до мачухи Камілли побачив увесь світ

Світова публіка здебільшого впевнена, що принц Вільям і принц Гаррі відчувають неприязнь до своєї мачухи, королеви Камілли. Насправді їх стосунки не такі, як здається.

8 вересня 2022 року принц Чарльз став королем Великобританії Карлом ІІІ, а його дружина Камілла Паркер-Боулз отримала титул королеви-консорта. 6 травня 2023 року відбулась коронація і за рішенням монарха Камілла офіційно стала Її Величністю королевою Великобританії та Північної Ірландії.

Цій жінці довелося добряче понервуватись перед знайомством з синами свого чоловіка, принцами Вільямом і Гаррі. У них був вагомий привід не любити обраницю батька, тому що вона зруйнувала його шлюб з їх матір’ю Діаною Спенсер.

Стосунки Чарльза і Діани були невдалими на відміну від роману з коханкою Каміллою Паркер-Боулз, з якою він підтримував відносини до шлюбу і під час нього, а в 2005 році офіційно одружився на ній.

Ставлення принца Гаррі до нової королеви Великобританії Камілли побачив увесь світ
Ставлення принца Гаррі до нової королеви Великобританії Камілли побачив увесь світ

Ця історія створила ілюзію, що Вільям і Гаррі зненавиділи свою мачуху, однак насправді перша зустріч Камілли з принцами пройшла благополучно. Вона порозумілась зі спадкоємцями чоловіка.

Діти Чарльза і Діани були зовсім маленьким, коли стало відомо про роман майбутнього короля з Каміллою Паркер-Боулз. Справжнє ставлення Вільяма та його молодшого брата до мачухи було розголошено у книзі “Битва братів: Вільям і Гаррі — дружба і ворожнеча”. У ній герцог Сассекський зізнався, що жаліти треба було не їх з братом, а Каміллу:

Щиро кажучи, вона завжди була дуже близька зі мною та Вільямом. Вона не зла мачуха. Подивіться, у якому положенні вона. Не треба жаліти мене та Вільяма, пожалійте її. Вона чудова жінка і вона зробила нашого батька дуже щасливим, а це найголовніше. Вільям і я любимо її шалено

, – сказав Гаррі.

Ставлення принца Гаррі до нової королеви Великобританії Камілли побачив увесь світ
Ставлення принца Гаррі до нової королеви Великобританії Камілли побачив увесь світ

Сьогодні король Карл і королева Камілла вважаються однією з найгармонійніших королівських пар. Подружжя щасливо живе у шлюбі вже 17 років і проводить свої дні у праці на благо корони.

spot_img

Схожі статті

Ви не повірите, але смакота за пів години можлива: пиріг із замороженими ягодами хочу пекти ледь не щодня

У всесвіті гастрономії існують страви, які вражають не лише своїм неперевершеним смаком, але й захоплюють швидкістю свого приготування, що не впливає негативно на її смакові властивості.

Знайшла рецепт у старому журналі: соковиті м’ясні кульки у вершковому соусі. Безпрограшний варіант обіду!

Соковиті фрикадельки у ніжному вершковому соусі сподобаються всім, адже виходять неймовірно смачними, апетитними та ситними. Скоріше записуйте рецепт!

Чоловіки по них сохнуть, але вони недоступні. Зіркові жінки, які досі не мають пари: Мішина, Кароль, Хижняк

У світі шоу-бізнесу та гламуру існують жінки, які не лише здобули популярність і визнання, а й вражають своєю красою та харизмою. Серед них такі видатні особистості, як Мішина, Кароль, Хижняк.