Володимиру Зеленському є куди рости: його багатодітний товариш Арахамія має 6 дітей, а Джонсон – аж 8

Президент України Володимир Зеленський лише двічі відзначився у пологовому будинку, маючи з дружиною Оленою доньку й сина. Натомість його колеги по політичному Олімпу встигають гарненько попрацювати не лише в стінах своїх парламентів, але й на подружньому фронті не пасуть задніх.

Президент України Володимир Зеленський лише двічі відзначився у пологовому будинку, маючи з дружиною Оленою доньку й сина. Натомість його колеги по політичному Олімпу встигають гарненько попрацювати не лише в стінах своїх парламентів, але й на подружньому фронті не пасуть задніх.

Давид Арахамія – 6 дітей

За плечима у 44-річного політика два шлюби. Перший, студентський, виявився невдалим. А от із Вікторією все склалося якнайкраще. Ідилія між ними настільки сильна, що пара завела аж шістьох дітей. Всім нащадкам щасливий татусь дав імена на букву Д. Дівчаток у родині вдвічі більше, ніж хлопчиків.

Вікторія Арахамія з трьома із шести дітей

Удома багатодітний татусь воліє особливо не занурюватися у виховний процес, повністю довіривши це коханій дружині. Та й усіма родинними справами заправляє жінка. Давид, попри емоційність, намагається стримувати себе, тому вони практично ніколи не з’ясовують стосунків. Вікторія, як мудра жінка, не свариться й з першою дружиною свого благовірного. Щобільше, вони товаришують і вряди-годи їздять разом на відпочинок.

Борис Джонсон

У колишнього прем’єр-міністра Великобританії 5 липня народилася восьма дитина. Керрі Джонсон подарувала коханому Борису хлопчика. Тепер у родині буде троє дітлахів.

Восьма дитина Бориса Джонсона

Натомість у Джонсона є ще п’ятеро дітей від інших жінок. Один його шлюб виявився бездітним. Марина Вілер за чверть віку подарувала чоловіку двох синів і двох донечок. Є ще й позашлюбна донька, яку народила Стефані Макінтайр.

Найстаршій Ларі вже 30 років. Вона, як і тато, працює на журналістських теренах. 28-річний Майло є справжнім поліглотом, знаючи чимало мов включно з арабською. 26-річна Касія пише книжки. 24-річний Теодор після закінчення Кембриджу ще остаточно не визначився з професією. Незаконнонародженій Стефані 14 років.

Схожі статті

“З чистого аркуша ще раз розпочати шлях”: Каменських заговорила про життя після виїзду з України з Потапом

Відома українська співачка Настя Каменських розповіла про своє життя за кордоном. Знаменитість пояснила, чому вони з Потапом вирішили змінити місце проживання.

Оля Полякова показала, як скупляється на столичному базарі: “Мені можна ходити без грошей, все дарують”

Відома українська співачка Оля Полякова завітала на столичний ринок, щоб купити продукти. Та платити співачці не довелося, адже всі продавці її пригощали своєю продукцією.

Святковий рулет із домашнього фаршу подаю на замовлення: гості просять ручку й листочок, щоб записати рецепт

Рецепт смачного м'ясного рулета із домашнього фаршу, що включає яловичину та свинину, а також сир, зелень і спеції. Ця особлива страва стане чудовим варіантом для вечері у родинному колі.