НАСА відкрила частину своїх секретів: аварія НЛО, прибульці-роботи і головний мессендж – вони не хочуть нас знищити

Author name 25 Липня 2020 в 15:07

Поділитися статтею

НЛО в Бразилії
НЛО в Бразилії

Тема НЛО вже давно розбурхує людський розум. Зараз настав такий момент, що ми стоїмо на порозі грандіозних відкриттів. Сподіваємося, для людей вони будуть позитивними.

Вже з середини минулого століття, а саме з 1947 року, коли один звичайний фермер на своїй ділянці виявив якийсь дивний об’єкт з ще більш дивними живими істотами, тема УФО стала топовою. Цьому сприяло те, що до фермера, який повідомив про незвичайну знахідку місцевим журналістам, відразу ж примчали десятки машин спецслужб, всю округу оточили і все забрали. Фермер отримав багатомільйонні компенсацію за свою землю і підписав папірець, за якою зобов’язаний він і його нащадки не розголошувати інформацію до тих пір, поки про це не оголосить уряд США.

Зона 51 в США
Зона 51 в США

А уряд США, як і в минулому СРСР, а тепер РФ, не поспішає відкривати державні таємниці.

Крах НЛО в 1969 році під Свердловськом
Крах НЛО в 1969 році під Свердловськом
Кадри документального фільму, знятого спецслужбами, розсекречені після розвалу СРСР
Кадри документального фільму, знятого спецслужбами, розсекречені після розвалу СРСР

Але днями Програма НАСА-SETI, яка не зобов’язана тримати секретні матеріали 50 років, озвучила сенсаційну новину: в травні 2020 роки знайдено уламки позаземного літального апарату і вони вже на вивченні фахівців. Більше ніяких подробиць – де, що і як.

Що впав НЛО
Фото НЛО

Журналісти розкопали, що сталося це в Бразилії, 14 травня. Свідками самого падіння в околицях Ріо-де-Жанейро, стали тисячі місцевих жителів, але відразу весь район озера, де об’єкт приземлився, був оточений військовими. У всіх в окрузі перевірили мобільні телефони і вилучили записи з НЛО. Залишилися тільки ті, що люди встигли комусь переслати. Потім туди прилетіли військові вертольоти, багато машин і вночі щось велике відвезли на військовий аеродром, де вже чекали літаки ВПС США.

Це кадр відео, знятого очевидцем
Це кадр відео, знятого очевидцем в Бразилії
Фото з висоти (джерело невідоме)
Фото з висоти (джерело невідоме)

Одночасно один з головних експертів SETI, Сьюзан Шнайдер, як би ненароком сказала, що прибульці, що потрапили на Землю, це небіологічні істоти, вони мають такий інтелектом, поруч з яким наші найновіші комп’ютери – ще тільки народжена дитина.

Дивні падіння, зняті в різних куточках Землі в червні 2020 року
Дивні падіння, зняті в різних куточках Землі в червні 2020 року через бортів літаків

І додала, що поки позаземний розум не бачить навіть сенсу вступати в контакт з нами, але для прискорення процесу алегорично підказав кілька нейрокомп’ютерних технологій, які допоможуть настільки поліпшити нашу біологію, що до 2040 року можливо відбудеться перший контакт. Перший крок до цього – нейроімплантанти.

Ілон Маск хоче нам впровадити нейроімпланти в мозок. Навіщо, питається?
Ілон Маск хоче нам впровадити нейроімпланти в мозок. Навіщо, питається?

Вся справа в тому, що ті цивілізації, які вже тисячоліттями спостерігають за розвитком людства, на мільйони років старіше і їх технології поки недоступні нашому розумінню. Це як людині в 15 столітті пояснювати, як працює мобільний телефон, тим більше, що він тоді працювати не зміг би в принципі, так як не було покриття мережі.

Японський експерт по позаземним контактам Митио Каку теж упевнений, що до середини цього століття з землянами зв’яжуться 1-2 цивілізації рівнем трохи вище за нашу.

Митио Каку на форумі про НЛО
Митио Каку на форумі про НЛО

А керівник програми SETI-НАСА Сем Шостак (його батьки, до речі, українці, іммігрували в США) говорить, що шанси рівні 50/50:

Ми для них, як акваріумні рибки для нас. Подивилися, помилувалися – і чудово. А як встановити контакт? Рівень розвитку настільки різний, що спілкування практично неможливо. Це для нас і добре. Вам же немає сенсу вбивати акваріумних рибок?

Це що виходить? Ілон Маск – не просто так все робить? Нас до чого починають готувати?

Свіжі кадри НЛО
Свіжі кадри НЛО

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею