З’явилося фото Олексія Навального після отруєння: виснажений, але живий

Author name 15 Вересня 2020 в 13:09

Поділитися статтею

Олексій Навальний після отруєння
Олексій Навальний після отруєння

Сьогодні, 15 вересня, в мережі з’явилося фото Навального після отруєння. Олексій сам опублікував новий пост в Instagram і показав, як він зараз виглядає.

З моменту госпіталізації політика пройшов майже місяць. Його близьке оточення, включаючи дружину Юлію, довго боролися за право вивезти героя статті на лікування до Німеччини і все це було не дарма.

Тиждень тому прес-секретар опозиціонера Кіра Ярмиш повідомила, що він нарешті вийшов з коми, а сьогодні Олексій особисто вийшов на зв’язок зі світом.

Алексей Навальный
Олексій Навальний

Навальний поділився фотографією з палати разом з сім’єю, в підписі до якої розповів про свої успіхи в одужанні:

«Привіт, це Навальний. Сумую за вами. Я все ще майже нічого не вмію, але ось вчора зміг цілий день дихати сам. Взагалі сам. Ніякої сторонньої допомоги, навіть найпростіший вентиль в горлі не використав. Дуже сподобалось. Дивовижний недооцінений багатьма процес. Рекомендую».

Незважаючи на всю серйозність ситуації, Олексій не втратив почуття гумору, що не може не радувати його прихильників.

Версію з отруєнням з самого початку висували представники Навального, проте лікарі омської лікарні, куди його госпіталізували з літака, називали причиною коми порушення обміну речовин.

Причина отравления Навального, вероятнее всего, связана с его деятельностью
Причина отруєння Навального, найімовірніше, пов’язана з його діяльністю

Пізніше вже німецькі фахівці клініки Шаріте після проведення ряду аналізів довели — його дійсно отруїли, оскільки в організмі пацієнта була виявлена отрута «Новачок». В радянські часи цю речовину розробляли як хімічну зброю.

Навіть мінімальна доза здатна завдати серйозної шкоди здоров’ю. На щастя, герою статті дуже пощастило залишитися в живих після такого.

Алексей Навальный
Олексій Навальний

Варто сказати, що Олексій вже не вперше стикається з замахом на життя. Одного разу йому прямо в обличчя плеснули зеленкою, що ледь не обернулося втратою зору в одному оці. Потім після перебування в СІЗО у нього з’явилася дивна алергія, джерело якої так і не знайшли.

Чай, который Алексей выпил в аэропорту в день отравления
Чай, який Олексій випив в аеропорту в день отруєння

На цей раз все відбулося в літаку, коли Навальний летів до Москви з Томська після зйомок чергових розслідувань про місцевих депутатів. Перед рейсом глава ФБК випив чай в аеропорту і це було єдине, що він вжив того ранку.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею