Кейт Міддлтон знову вагітна? Королева Єлизавета в люті – куди ще плодити спадкоємців

Author name 4 Жовтня 2020 в 11:10

Поділитися статтею

Кейт Міддлтон вагітна?
Кейт Міддлтон вагітна?

Королівське подружжя герцогів Кембриджських принца Гаррі і Кейт Міддлтон вже виховують трьох дітей: принців Джоржа і Луї і принцесу Шарлотту.

У сімействі є ще один малюк – син принца Гаррі і Меган Маркл Арчі. Але так як батьки відмовилися від королівських регалій, то хлопчик виключений зі списку спадкоємців.

Меган, Гаррі і Арчі
Меган, Гаррі і Арчі

А тут в ЗМІ стали мусуватися чутки про можливу четверту вагітність герцогині Кейт. Зокрема, відоме видавництво Express надало думку анонімного експерта (за їхніми словами, дуже серйозного), який за непрямими ознаками і особливо дбайливому ставленні чоловіків – чоловіка Вільяма і діда Чарльза, можна стверджувати, що Кейт чекає чергового малюка. Навіть є чутки, що це двійня.

Герцогиня Кейт тепер
Герцогиня Кейт тепер
Вільям, Кейт і їх діти
Вільям, Кейт і їх діти

Ще один доказ – злість королеви на невістку, адже вона після народження Луї відкрито натякнула – більше дітей не треба, спадкоємців і так вже багато.

Королева Єлизавета і герцоги Кембриджські
Королева Єлизавета і герцоги Кембриджські

А справа в тому, що кожен спадкоємець повинен бути забезпечений герцогським титулом. Всього їх в Сполученому Королівстві на сьогодні 12 (решта вже не існують). 10 з них зайняті членами королівської сім’ї, і виходить, що навіть Арчі вже ніхто не звертав титулу (можливо, це одна з причин демаршу Меган і Гаррі), так буде і з наступним спадкоємцем. Загалом, нам залишається тільки чекати розв’язки цієї інтриги.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею