Що стало причиною сімейного розбрату між принцами Гаррі та Вільямом: нові подробиці сварки братів

Author name 26 Жовтня 2020 в 15:10

Поділитися статтею

Принци Вільям і Гаррі
Принци Вільям і Гаррі

З появою Меган Маркл в королівській родині почалися проблеми в стосунках. Нарешті стало відомо, що саме стало причиною братнього розбрату між принцами Гаррі та Вільямом.

Незважаючи на те що молодший син покійної принцеси Діани щасливий у шлюбі з колишньою американською актрисою і фотомоделлю, його монарша рідня з самого початку була незадоволена вибором обраниці.

Масла у вогонь підлила відмова герцогів Сассекських від королівських повноважень на початку 2020-го.

Свадьба принца Гарри и Меган Маркл
Весілля принца Гаррі і Меган Маркл

Цей крок пара обмірковувала не один місяць, проте нікого з родичів вони не попередили, тому в Віндзорі про те, що трапилося дізналися з новин.

Вже майже рік брати Гаррі та Вільям не спілкуються, а зараз їх конфлікт набирає обертів. Як вважає герцог Кембриджський, виною всьому Маркл, яка нібито вставляє палки в колеса дружби спадкоємців престолу.

Принц Уильям и герцоги Сассекские
Принц Вільям і герцоги Сассекські

Нещодавно у світ вийшла нова книга британського історика і біографа Роберта Лейсі під назвою «Битва братів: Вільям, Гаррі і внутрішня історія сім’ї у сум’ятті». У ній автор проливає світло на невідомі сторони життя монархів.

Гарри и Уильям с мамой принцессой Дианой
Гаррі та Вільям з мамою принцесою Діаною

Особливу увагу Лейсі приділив тому, як герцоги Сассекські повідомили світу про народження свого первістка Арчі. Подружжя стало батьками рано вранці 6 травня, однак офіційне повідомлення про те, що у Меган почалися пологи, Букінгем випустив лише через 8 годин після цього.

Меган и Гарри с новорожденным Арчи
Меган і Гаррі з новонародженим Арчі

Таким чином молоді мама з татом хотіли уникнути зайвої уваги преси і спокійно виїхати з лікарні додому.

Герцоги Сассекские и Кембриджские
Герцоги Сассекські і Кембриджські

Однак принцу Вільяму зайва конспірація не сподобалася, тому в знак несхвалення вони з Кейт Міддлтон відвідали новонародженого племінника через цілих 8 днів. Більш того, на цю зустріч своїх дітей Кембриджські не взяли.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею