Стало відомо, як виглядає кіт Володимира Зеленського: такий похмурий

Author name 10 Листопада 2020 в 17:11

Поділитися статтею

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Домашні вихованці приносять радість і допомагають пережити навіть найважчі моменти життя. Про це чудово знає родина нинішнього президента України, адже у них теж є пухнастик. А тепер докладніше про те, як виглядає кіт Володимира Зеленського.

Перша леді країни час від часу радує публіку новими постами в соціальних мережах. Не так давно Олена вирішила показати сімейного улюбленця — чарівного висловухого кота, правда його імені вона не назвала.

Фотографією п’ятого члена сімейства Зеленська супроводила гнівний пост, пов’язаний з поширенням її фейкових акаунтів. Останнім часом особливо часто з’являються сторінки, які нібито належать дружині президента, котрі до того ж залишають коментарі і повідомлення від її імені.

Семья Зеленских
Сім’я Зеленських

Свою реакцію на це Олена продемонструвала за допомогою фото кота — його мордочка однозначно висловлює невдоволення.

Судячи з пишної шубки та характерних вушок, п’ятий член сім’ї Зеленських — пухнастик породи хайленд-фолд, тобто це шотландський висловухий довгошерстий кіт. Вони володіють спокійним і поступливим характером, добре навчаються, швидко запам’ятовують домашні правила (де лоток, їжа, вода, місце).

Кот Зеленских
Кот Зеленських

Ці котики акуратні, тямущі, турботливі і миролюбні, а щоб вихованець був щасливий, потрібно зовсім небагато — ситна їжа, періодичні прогулянки на свіжому повітрі і, звичайно ж, увага господарів.

Втім, зі вступом на президентський пост у Володимира Олександровича часу стало набагато менше, щоб проводити його з хвостатим, але дружина і діти завжди допоможуть, так що недолюбленим кіт точно не залишиться.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею