Президент Володимир Зеленський і Андрій Єрмак госпіталізовані в лікарню для лікування коронавируса

Author name 12 Листопада 2020 в 15:11

Поділитися статтею

Президент Володимир Зеленський
Президент Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський і глава його Офісу Андрій Єрмак госпіталізовані в лікарню «Феофанія».

У понеділок стало відомо, що у Володимира Зеленського підтверджений тест на коронавірус, трохи пізніше таке повідомлення прийшло і від глави Офісу президента.

Обидва відразу вирушили додому на самоізоляцію. Самопочуття у обох було нормальним, спостерігалося тільки незначно підвищення температури, що ніяк не позначилося на працездатності.

Тому вже у вівторок було прийнято рішення госпіталізувати президента і його помічника в лікарню, в спеціальну палату з відеозв’язком і всім необхідним для роботи. Крім того, такий крок виправданий з точки зору безпеки рідних та оточення.

Президент Володимир Зеленський
Президент Володимир Зеленський

Як відомо дружина Володимира Олена Зеленська і син Кирило влітку перехворіли коронавірусів, причому першою леді довелося лікуватися в лікарні, син був при ній. За твердженнями фахівців, зараження Ковід-19 може бути неодноразовим – антитіла існують 4-5 місяців. Тому контакт з хворими треба виключити повністю.

Зараз Зеленський знаходиться в ізольованій палаті, проходить кус підтримуючої терапії та веде повноцінну робочу діяльність.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею