Скільки буде коштувати найдорожчий газ у 2021 році? Прем’єр міністр України оголосив про нові тарифи

Author name 15 Січня 2021 в 16:01

Поділитися статтею

Інтерв'ю Прем'єр-міністра
Інтерв’ю Прем’єр-міністра

15 січня 2021 року Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль в ефірі ранкової програми “Сніданок з 1+1” сказав, скільки максимально коштуватиме куб газу в 2021 році.

Ціна на газ, а відповідно, на гарячу воду і опалення, зараз сама топова новина в Україні. Чи не хвилює воно тільки три категорії громадян – народних депутатів, чиновників і зірок, які все весь карантин бідкалися, як збідніли, а тепер тижнями не вилязат в локдаун з самих дорогих світових курортів.

В інтерв’ю програмі “Сніданок з 1+1” Прем’єр сказав, що в 2021 році ціна на газ від будь-якого оператора не може перевищувати 6,99 грн. за куб. Крім того, споживач може вибрати найоптимальнішого для нього оператора з найнижчою ціною.

Денис Шмигаль про тарифи
Денис Шмигаль про тарифи

Створюється враження, що прем’єр живе в іншій країні. Ось скріни з офіційного сайту Мінфіну на січень 2021.

 ""

 "" "" "" "" ""

А якщо подивитися пильніше, що у більшості абонентів, крім Києва і центральних областей немає ніякого вибору – або платіть, скільки сказали, або просто відключають, а за нове підключення – треба всій родині нирки продавати, тому що ніякої зарплати не вистачить.

Як сказав в інтерв’ю Прем’єр, Нафтогаз буде продавати по 6,99 до квітня включно, дослівно:

Державна компанія “Нафтогаз” готова продавати споживачам газ за цією ціною на період карантину або до кінця опалювальний сезону, тобто як мінімум до квітня

Тільки кому? Ні в західних, ні в південних, ні частково в північних областях України Нафтогазу з його чудовими цінами немає. Тобто, хорошу ціну знову отримають Київ і сусідні області.

Одна втіха, що Прем’єр дав доручення Антимонопольному комітету і профільним міністерствам перевірити “факти можливих зловживань на ринку газу”.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею