Погода на травневі свята 2021 Україна: чого чекати? Синоптики дали точний прогноз

Author name 6 Квітня 2021 в 12:04

Поділитися статтею

Травневі свята 2 021 - чого чекати від погоди?
Травневі свята 2 021 – чого чекати від погоди?

Травневі свята – це одне з найбільш очікуваних часів весни. Адже затяжні вихідні – це можливість провести час з сім’єю, розслабитися.

Головне – щоб погода дозволяла. Саме тому синоптики вже взялися розраховувати, яка погода буде на травневі свята в 2021 році.

Травень 2021 році принесе затяжні дощі, але буде і можливість погрітися під сонцем

Травневі свята 2 021
Травневі свята 2021

“Ймовірно, травень цього року принесе довгоочікувані дощі. Це гарна новина. Погана – вони можуть припасти на один з травневих свят, а саме – День Перемоги і супутні йому довгі вихідні. Зате на Першотравень буде сухо і тепло “, – розповідає в коментарі виданню “КП в Україні ” народний синоптик Леонід Горбань.

Він вважає, що не дивлячись на прохолодну погоду в кінці квітня, травень стане аномально спекотним. Уже в перших числах місяця повітря впевнено прогріється до 16-20 градусів.

Ближче до 9 травня в Україну прийдуть зливи і грози, які триватимуть близько тижня

Травневі свята 2 021
Травневі свята 2021

Однак температура повітря буде теплою, а значить після дощу можна буде прогулятися в парку.

Потім температура повітря підвищиться, і дощів після цього не передбачається до кінця місяця. А закінчиться він дострокових влітку. Народний синоптик Леонід Горбань прогнозує суху і жарку погоду на останню неділю травня з температурою 28-32 градусів.

Нагадаємо, що в травні нас чекають додаткові вихідні в честь свят. Так, відпочивати українці будуть 1, 2, 9 травня. Всього в місяці буде 18 робочих днів і 13 передсвяткових і святкових.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею