Володимир Зеленський привітав українців з Днем Незалежності

На Хрещатику вранці 24 серпня відбувся парад, де президент України виступив з промовою, звернувшись до народу.

“Ми – молода країна з тисячолітньою історією. Ми будуємо свій будинок на землі, де жили наші предки. Ми не в гостях. Ми не сироти, ми нащадки мужньої країни, яка була центром Європи. Але ми повинні не тільки відчувати себе відповідне, але і вести себе відповідно “,

– розповів президент.

“У Києві почалося православ’я, тут почався старослов’янську мову, тут почалася і наша державність “, – Володимир Зеленський

Володимир Зеленський на парад 24 серпня 2021 року
Володимир Зеленський на парад 24 серпня 2021 року

“Ми також починаємо процес повернення на рідну землю відомих українців, які поховані не в Україні. Це гетьмани Запорозької Січі, учасники міжнародних змагань та інші. Ми будемо повертати не тільки своїх, а й своє. Це культурні цінності, які знаходяться за кордоном. ми більше ніколи і нікому не подаруємо жодного камінчика з нашої культурної цінності “,

– зазначив глава держави.

Після свого виступу він вручив нагороди діячам різних сфер.

Зеленський ввів нове свято – День Української державності

“Ми починаємо відзначати День Української Державності. Її точкою відліку ми вважаємо рік установи Києва – столиці Київської Русі – України, яку недарма називають місцем, де все починається “, – заявив Зеленський під час виступу на параді на честь 30-річчя незалежності України.

“Зародження нашої державності ми будемо відзначати в день розквіту нашої державності – в день хрещення Київської Русі – України “, – сказав гарант української Конституції і підписав відповідний указ.

Схожі статті

Сосиски в тісті тепер готую тільки так: діти беруть їх до школи, а чоловік – на роботу. Фірмовий рецептик

Кожна мама знає напевно – у школі дітям хочеться перекусити не овочами та фруктами, а чимось смачненьким. Приготуйте їм сосиски в тісті за цим рецептом.

Забудьте про класичний крабовий салат: знайшла рецепт “Червоне море” і тепер хочу готувати його кілограмами

Хочеться салату з крабовими паличками, а класичний варіант з яйцями вже набрид? Новий рецепт "Червоне море" приємно здивує своїм свіжим смаком та оригінальною подачею.

Всією родиною підсіли на цю рибку: дуже смачно і просто. Показую, як зі скумбрії зробити справжній делікатес

Приготувати смачну рибу – справжнє мистецтво. Втім, якщо вам хочеться приємно здивуватись, обов'язково спробуйте зробити закуску за цим простим рецептом.