“Гроші не пахнуть!” – актриса Ольга Сумська розповіла, чому бере участь у постановці російського режисера

Author name 27 Серпня 2022 в 16:08

Поділитися статтею

Відома українська актриса Ольга Сумська нарвалася на хейт у мережі. Сумську засудили за участь у виставі “Майстер та Маргарита” російського режисера Валерія Бєляковича.

Українка Ольга Сумська нарвалася на нещадну критику за участь у виставі, її назвали мало не зрадницею, яка грає у російських п’єсах під час трагічних подій на Батьківщині. На це акторка дала великий коментар, пояснивши, що режисер Бєлякович давно помер, у п’єсі бере участь багато українських акторів та латвійський артист Івар Калниньш, який відкрито засудив російську війну. Крім того, організатори віддають частину зароблених грошей на ЗСУ.

Перед тим, як писати про співпрацю з російським режисером Валерієм Бєляковичем, загляньте хоча б у Гугл і дізнайтеся, що Валерій помер у 2016 році. Я навіть не знайома з цим режисером. Виставу “Майстер і Маргарита” було поставлено у 2003 році – 19 років тому. Я репетирувала спектакль з відео та зіграла прем’єру у рідній Ялті. Незабутньо. Цього року продюсери з Європи запропонували тур великими містами — Париж, Прага, Берлін та інші. Ми домовлялися одразу — відсоток від зборів на потреби ЗСУ.

Ольга Сумська з дочкою Антоніною Паперною
Ольга Сумська з дочкою Антоніною Паперною

Нагадаємо, донька Ольги Сумської, Антоніна Паперна, досі живе у росії. З лютого донька Сумської так і не висловилася про війну в Україні. За словами актриси, її Антоніна дуже переймається тим, що відбувається в її рідній країні, але висловитися відкрито боїться. Ольга додала, що боїться за своїх онуків, але за доньку виправдовуватись не буде. У Паперної немає поки що можливості виїхати з росії. 32-річна Антоніна Паперна вийшла заміж за росіянина, актора Володимира Яглича, разом виховують двох дітей – Єву та Данила.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею