Виплата 6600 гривень на особу. Українці можуть отримати нову міжнародну допомогу

Для українців відкрилася нова цільова допомога у розмірі 6600 гривень на особу. Виплатами займається міжнародна гуманітарна організація ACTED.

Через повномасштабну війну в Україні, яку росія цинічно розв’язала рано-вранці 24 лютого, багато людей були змушені покинути свої будинки. Деякі стали внутрішніми переселенцями, а дехто евакуювався за кордон у пошуках безпечнішого місця. Опинившись у такому положенні, далеко не у всіх були грошові заощадження та можливість зберегти роботу у віддаленому форматі. Безліч міжнародних організацій, розуміючи це, створили програми фінансової та гуманітарної допомоги для українців.

Українці можуть отримати нову міжнародну допомогу
Українці можуть отримати нову міжнародну допомогу

Стало відомо, що українці можуть розраховувати на нову міжнародну допомогу від організації ACTED у розмірі 6600 гривень на три місяці. Про це повідомляють у Міністерстві соціальної політики . Усього було зібрано трохи більше 10 тисяч заявок, поданих через платформу “єДопомога”. Претендувати на виплати можуть українці, які відповідають двом вимогам. Перша – одна з осіб у заяві має групу інвалідності. Друга – місце прописки такої людини з інвалідністю знаходиться в Миколаївській, Харківській або Херсонській області.

При цьому організація проводитиме перевірку для недопущення повторного отримання таких виплат одними й тими самими особами.

Українці можуть отримати нову міжнародну допомогу
Українці можуть отримати нову міжнародну допомогу

Щоб залишити свою заявку, необхідно перейти на платформу “єДопомога”, заповнити анкету та дочекатися перевірки від фахівців Мінсоцполітики. Вони перевірять подані дані через державні бази даних та реєстри, а потім передадуть їх до міжнародних організацій.

У пріоритеті на отримання гуманітарної та фінансової допомоги завжди вразливі групи людей – пенсіонери, самотні батьки, малозабезпечені сім’ї та люди з інвалідністю.

Схожі статті

Рецепт топової закуски на святковий стіл: груша, запечена з сиром. Вишукано й просто. Гості завжди у відпаді

Рецепт цієї закуски став вже топовим. Запечена груша завжди привертає до себе увагу поціновувачів не тільки смаком, а й показним виглядом. Отже, страва вишукана та святкова.

Він обрав кохання та свободу: як зараз живе комік Євген Сморигін з “Дизель Шоу” разом з дружиною й 3 дітьми

У світі шоу-бізнесу не так часто зустрінеш людину, яка здатна не лише розважати своєю талановитістю, але й вражати людяністю, порядністю та звичайністю.

Так готують в Америці. Салат Голлівудська зірка від Євгена Клопотенка: курка, бекон, томати й ще багато чого

Рецепту цього цікавого салату близько 90 років. Правда чи ні, але є така версія, що саме в Голлівуді вперше його приготували. Звідти й назва. Так, принаймні стверджує зірковий кухар Євген Клопотенко.