Трендовий манікюр осені – оксамитові нігті: Оля Полякова показала наймодніший дизайн

Author name 14 Вересня 2022 в 14:09

Поділитися статтею

Тренди на манікюр змінюються зі швидкістю світла, тому ми створили для вас добірку модних цієї осені дизайнів. Оля Полякова продемонструвала на своїх нігтиках трендовий осінній манікюр

Загальновідомий факт: мода завжди була, залишається і завжди буде циклічною. Зараз молодь носить “джинсівки” та речі своїх батьків, якими ті хвалилися у далекі 90-ті. Так само вже наші діти діставатимуть із найвищих полиць шаф старе батьківське вбрання.

У світі nail-майстрів все відбувається за тим же циклічним і незмінним сценарієм – дизайни стають популярними, потім їхня популярність вщухає, а потім вони знову повертаються в моду. Так, в осінніх трендах 2022-2023 є багато дизайнів, які ви стовідсотково вже робили раніше.

Форма нігтів

Найпопулярнішими формами нігтів цієї осені стали мигдалеподібні та овальні, а також квадратні нігті. “Мигдаль” – це витончена форма нігтьової пластини, яка візуально робить пальці довшими і надає ручкам витонченості. Зазвичай така форма підходить для довгих нігтів.

Гострий квадрат надає образу серйозності та суворості. Така нігтьова пластина дозволяє майстру “розгулятися” при промальовуванні обраного вами дизайну.

Дизайн

Почнемо з того, які ж кольори цього сезону користується особливою популярністю. Якщо хочете бути найтрендовішою, зверніть увагу на яскраво-рожевий, небесний блакитний, класичний червоний, темно-синій, оливковий або хакі, какао та молочний кольори. Крім того, популярними будуть сірий, жовтий та фіолетово-синій відтінки лаку.

Щодо дизайнів, то найпопулярнішими варіантами цього року вважають блискітки. Світловідбивний лак, гліттер, великі та дрібні блискітки красиво доповнять нюдовий манікюр. Головне – не переборщити з кількістю “блиску”. Пам’ятайте, що все добре, що в міру.

Блестки у тренді цієї осені
Блестки у тренді цієї осені

У моді залишаються однотонні нігті. Якщо не хочете морочитися з дизайном або ж ви просто не любите строкаті малюнки і “блискучки” на нігтях, то обирайте трендовий відтінок лаку і заощадите собі час. Оля Полякова також є прихильницею однотонних манікюрів.

Оля Полякова воліє однотонне покриття
Оля Полякова воліє однотонне покриття

Цього сезону також популярний так званий анімалізм – на нігтях малюють забарвлення різних тварин, комбінуючи малюнки із симпатичними кольорами лаків. Ольга Полякова в одному зі своїх сценічних образів зробила подібний манікюр.

Анімалізм в образі Олі Полякової
Анімалізм в образі Олі Полякової

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею