90-річна баба Ріна із Закарпаття дрифтує на кабріолеті в полі (ВИДЕО)

Author name 8 Травня 2020 в 13:05

Поділитися статтею

Баба Ріна і кабріолет
Баба Ріна і кабріолет

Баба Ріна дрифтує на мустангу та за сім днів заробила 2000 гривень за блогерство. Українську зірку Інстаграм продюсує внук старенької.

Українська бабця із Закарпаття шокувала всю Україну і не тільки. У жительки села Руське Поле Ірини Василівни є своя сторінка в Інстаграм, де уже понад 18,4 тисячі підписників. Баба Ріна стала відомою завдяки відео, де вона вправно керує білим кабріолетом, незважаючи що до мустанга у неї була лише кобила Лєнка.

У шапці профілю Баби Ріни написано: «Міні почти 90 году я урішила датися мало в інтернет так ми вже надуїв сись тіфус скучно ми дуже». Старенька закінчила лише три класи, але у свої роки за неділю на рекламі заробляє більше за пенсію.

Спочатку пані Ірина переймалась, що будуть сусіди сміятись. «Коли сказав, що гроші може заробляти махнула рукою…», – розповідає онук бабці. До речі, замовити рекламні послуги від Баби Ріни можна у неї на сторінці. Ціни коливаються від 300 гривень до 2000 грн.

ЦІни на рекламу у Баби Ріни
Ціни на рекламу у Баби Ріни

Продюсує Василівну її онук Іван Куцина, який планує зробити своїй запальній бабусі закордонний паспорт. Хлопець збирається з бабою Ріною дивитись світ.

Сам Іван працює у весільному агентстві та займається розкруткою в Instagram. До речі, авто на якому ганяє пенсіонерка, можна орендувати на весілля.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею