Як отримати допомогу від ООН: офіційна інформація про підвищені виплати для українців в 13 тисяч гривень

Напередодні зими українці потребують особливої підтримки. Ознайомтесь з детальною інструкцією, як просто та швидко отримати виплату в 13 тисяч гривень від ООН

Політики не втомлюються повторювати, що майбутня зима стане для українців найскладнішою за часи Незалежності. Саме тому міжнародні організації активізувались і вирішили ще більше підтримати українців. Нещодавно благодійний фонд “Право на захист” повідомив, що ООН запровадило виплати в 13 тисяч гривень.

Повідомляється, що вразливі групи населення зможуть отримати гроші одразу за шість місяців. Благодійний фонд зробив акцент на людях, які виїхали з місць, де ведуться активні бойові дії. Українцям важко знайти та оплатити собі житло, тому ООН може видати гроші одразу за декілька місяців.

Благодійний фонд розповів, як отримати допомогу напередодні зими
Благодійний фонд розповів, як отримати допомогу напередодні зими

Допомога від ООН

Благодійний фонд “Право на допомогу” є офіційним представником УВКБ ООН, який допомагає збирати дані для отримання фінансової допомоги. Віднині, повідомляють вони, деякі українці мають право претендувати на 13200 гривень на кожного члена сім’ї.

У БФ повідомили, що українці отримають виплати двома траншами, між якими буде різниця декілька тижнів. Крім того, якщо на сім’ю припадає виплата сумою понад 30 тисяч гривень, то транзакції будуть проведені з різницею в добу. У БФ “Право на допомогу” уточнили, що українці, які вже реєструвались на допомогу на самому початку осені, не мусять повторно реєструватись – їм переведуть виплату додатково за три місяці.

Допомога від ООН для українців передбачена наступним категоріям населення:

  • Переселенці, які змінили місце проживання після 24 лютого;
  • Постраждалі від бойових дій у Полтавській, Запорізькій, Дніпропетровській, Харківській, Одеській, Кіровоградській, Черкаській, Чернігівській та Сумській областях;
  • Людям, які повернулись додому після вимушеного виїзду до іншої країни чи області.
Як оформити допомогу від ООН
Як оформити допомогу від ООН

Інструкція, як оформити допомогу

У благодійному фонді “Право на допомогу” детально пояснили, як отримати допомогу від ООН. Для того, аби ваш випадок розглянули, потрібно подати заявку в одному з наступних пунктів: Київ та область, Харківська та Чернігівська області.

Під час оформлення заявки потрібно мати наступні документи:

  • Паспорт або інший документ, який ідентифікує вас як особистість;
  • ІПН (податковий номер);
  • За наявності в сім’ї дітей потрібно їхнє свідоцтво про народження;
  • Банківська карта (номер), на яку буде приходити виплата;
  • Документи, які підтверджують приналежність до групи населення, якій передбачені виплати.

Популярне

Схожі статті

“Я люблю її”: зрадниця Таїсія Повалій вийшла в ефір та розповіла в інтерв’ю про ставлення до Тіни Кароль

Співачка Таїсія Повалій, яка останнім часом викликала хвилю обурення своєю поведінкою, знову потрапила в центр уваги. Цього разу Повалій вирішила виступити на російському телеканалі.

“Батьки – це не друзі”: Євгенія Власова не хоче говорити про свою доньку та не показує її нікому

Євгенія Власова завжди була об'єктом уваги медіа та шанувальників. Однак, коли справа доходить до її особистого життя, особливо щодо її доньки Ніни, Власова тримає всі карти ближче до себе.

Померла Ірина Фаріон: всі подробиці загибелі однієї з найвідоміших львів’янок посеред білого дня

Сьогодні не стало Ірини Фаріон. Що відомо про обставини? Про що знали сусіди найвідомішої екс-депутатки Верховної Ради? Дізнайтеся про все у матеріалі.