Кияни просять скасувати комендантську годину першого січня: “Нехай влада не перекладає вину, а щось робить”

Author name 13 Грудня 2022 в 14:12

Поділитися статтею

Кияни хочуть скасувати комендантську годину 1 січня
Кияни хочуть скасувати комендантську годину 1 січня

Кияни внесли петицію стосовно скасування комендантської години в українській столиці. Детальний огляд запропонованого до розгляду проєкту та реакція українців на ймовірні зміни

На офіційному сайті петицій Київської міської ради з’явився запропонований до розгляду проєкт про скасування комендантської години в українській столиці. Опублікована петиція пропонує зовсім скасувати заборону перебування на вулиці у нічний час для святкування Нового року. Що відомо про опубліковану пропозицію та як на неї відреагували українці?

Скасування комендантської години

На київському сайті петицій з'явилась пропозиція скасувати комендантську годину 1 січня
На київському сайті петицій з’явилась пропозиція скасувати комендантську годину 1 січня

Автором опублікованої петиції виступив Тимофій Мірошник, а на офіційному сайті вона з’явилась минулої доби. За цей час петицію встигла підписати 391 людина, доки для розгляду необхідно 6 тисяч підписів. Автор пропонує скасувати комендантську година лише 1 січня, аби в людей була можливість відсвяткувати Новий рік.

Так, автор запропонував скасування комендантської години у новорічну ніч, адже, за його словами, не кожен матиме змогу повернутись додому після навідування гостей. Крім того, заявив у захист своєї петиції киянин, не всі можуть залишитись ночувати там, де святкують Новий рік 2023.

Вважаю що варто відмінити комендантську годину на Новий Рік, так як все одно багато людей буде повертатись від друзів/родичів, далеко не у всіх буде можливість залишитись на ночівлю там де святкували

– залишив у описі до петиції Мірошник.

Новина про петицію в одному з київських телеграм-каналів
Новина про петицію в одному з київських телеграм-каналів

Столичний новинний Телеграм-канал опублікував допис про опубліковану на офіційному сайті петицію. Завдяки емоджі-реакціям видно, що багато підписників каналу не оцінили ідею Тимофія Мірошника, адже майже 5000 негативно відреагували на новину. Понад 2,5 тисяч жителів української столиці висловили свою згоду або мовчазну підтримку петиції. Доки підписів недостатньо для розгляду відповідної петиції, тому охочим гуляти без спину у новорічну ніч варто притримати радість.

Нагадаємо, що у серпні на офіційному сайті електронних петицій Київської міської ради вже з’являлась пропозиція скоротити комендантську годину. Тоді автор петиції запропонував, аби заборона починала діяти о першій ночі. Тоді було опубліковано відповідь, у якій зазначили, що зміна та затвердження часу комендантської години входить до обов’язків військового командування або Київської міської військової адміністрації.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею