Олексій Арестович звільняється з посади радника Офісу Президента України: причини та подробиці

Олексій Арестович, який понад 10 місяців був головним заспокійливим українців, написав заяву на звільнення і більше не буде радником Офісу Президента України. Що стало причиною такого рішення, читайте далі в матеріалі.

17 січня Олексій Арестович заявив, що написав заяву на звільнення з Офісу Президента України, де він являється позаштатним радником. Про це політичний діяч повідомив у власних соціальних Мережах, додавши фото заяви на звільнення. У підписі до знімку Олексій заявив, що розуміє, що зробив велику помилку і важає, що за це має бути звільненим.

Олексій Арестович звільняється з посади радника Офісу Президента України
Олексій Арестович звільняється з посади радника Офісу Президента України

Що стало причиною звільнення Арестовича

14 січня російська ракета влучила у багатоповерховий будинок у місті Дніпро, де жили понад тисячу людей. Одна секція будинку повністю зруйнована, десятки людей загинули, сотні – залишились без житла.

Олексій Арестович потрапив у гучний скандал після того, як виразився щодо даної ситуації у Дніпрі. Політичний діяч заявив, що що ракета, яка влучила у будинок, нібито була збита протиповітряною обороною України. Тобто російська ракета напрявлялась у іншу ціль, але через українські сили ППО, які намагалась її збити, російська ракета змінила траєкторію і влучила у багатоповерхівку. Це було одне із припущень Арестовича, принаймні так він потім заявив. Варто відзначити, що дану версію вже спростували. Представник повітряних сил ЗСУ заявив, що в України навіть немає засобів, які можуть протидіяти тій ракеті, яка влучила у багатоповерхівку в Дніпрі.

Сам Олексій Арестович спочатку вибачався за свої слова, а потім виправдовувався, заявляючи, що це було лише припущення. Втім, слова Арестовича викликали великий резонанс, як і у простого населення, так і серед депутатів Верховної Ради.

Схоже, Олексій Арестович вирішив не чекати, коли його звільнять і сам написав заяву на відставку.

Поділитися статтею

Зараз читають

Розповніла дружина Тарзана Королева сплясала із сином, який більше схожий на дочку

Наташа Корольова хоч і приховує якісь особисті сімейні моменти, але все ж таки дуже жваво спілкується зі своїми фанатами та ділиться з ними подробицями особистого життя.
Пиріг на сметані з фруктами

Швидкий бюджетний пиріг на сметані, який можна готувати з ягодами або фруктами

Такий пиріг можна швидко приготувати, коли повинні прийти гості або просто до чаю. Ягоди і фрукти підійдуть будь-які.
Олена Шоптенко оговталася від ковіда і повернулася в шоу-бізнес

Всі партнери Олени Шоптенко на «Танцях з зірками»: від президента Зеленського до повелителя вовчиць...

Після дискваліфікації пари Олега Винника з самого танцювального проекту країни хореограф Олена Шоптенко прийняла рішення назавжди покинути паркет. Ми вирішили пригадати всіх її партнерів на «Танцях з зірками».
Людмила Гурченко до і після пластики

Гурченко Людмила – хто вона і хто її шість чоловіків? Історія легендарної актриси

Актриса Людмила Гурченко назавжди запам'ятається всім, хто хоч раз дивився культові радянські фільми.

Популярне за тиждень

Популярне