Який зріст в сантиметрах у всіх президентів України: Зеленський — рекордсмен не тільки за віком

Зріст політичних лідерів потрібно міряти не у сантиметрах, а у величині їхніх справ. Цікаво, чи є взаємозв'язок між зростом лідерів країн і їхнім місцем в історії цієї країни. Перевіримо на прикладі українських президентів.

Чи грає зріст на характер людини точно відповісти не можна. Втім, психологи запевняють, що все ж певним чином зріст людини може впливати на її характер та поведінку. Так, високі люди часто відчувають свою перевагу над іншими, хоча можуть поступатися інтелектом, чи іншим людським якостям. Характерні риси високих людей – велич і домінування.

Втім, якщо проаналізувати історичні факти, то одними з найбільш вагомими особистостями історії являються саме люди не великого зросту. Так, Чингісхан мав зріст 145 см, а Наполеон Бонапарт – 169 см.

Якщо порівнювати всіх президентів незалежної України, то зріст у них теж сильно відрізняється.

Перший президент незалежної України Леонід Кравчук мав 175 сантиметрів зросту, Леонід Кучма – 178 сантиметрів, Віктор Ющенко – 185 см, Петро Порошенко – 186 сантиметрів, а ось найвищим виявився президент-втікач Віктор Янукович – 192 сантиметри.

Найнижчим президентом незалежної України являється діючий очільник країни Володимир Зеленський. Його зріст – 170 см.

Який зріст в сантиметрах у всіх президентів України
Який зріст в сантиметрах у всіх президентів України

Проаналізувавши зріст всіх президентів України, цікаво відмітити, що найнижчий очільник країни став найбільш впливовим, а ось найвищий президент Янукович навпаки став найбільшим розчаруванням українського народу.

Тож, чи має зріст значення, вирішувати лише вам. Для досягнення успіху зовсім не обов’язково бути високим.

Поділитися статтею

Зараз читають

Який автомобіль не зрушить з місця?

Тест на уважність: знайдіть за одну хвилину який автомобіль на картинці ніколи не залишить...

Людина, яка мислить логічно і до того ж уважна, укладеться у відведений час. Успіхів вам у проходженні тесту та відмінного настрою.
Дитина допомогла бездомним

9-річна дитина витратила всі свої заощадження, щоб допомогти бездомним: хлопчик з великим серцем

Дитина пожертвувала всі свої заощадження, які збирала протягом 18 місяців, місцевому притулку для бездомних. Хлопчик знає, що таке «бути справжньою людиною».
Володимир Остапчук та його дружина Крістіна Остапчук (Горняк)

Володимир Остапчук розповів про відносини з ескортницею через добу після заручин з Христиною Гірник...

Український телеведучий Володимир Остапчук розповів про відносини дівчиною-ескортницею всього через добу після того, як зробив пропозицію Христині Горняк. Такого наречена не очікувала.
Древній Ізраїль

Притчі Ісуса: Притча про орендарів і притча про весільному банкеті

Сюжет в кінці притчі полягає в тому, що навіть недавно запрошеним гостям необхідно одягатися в одяг благодаті, які прийдуть через смерть і воскресіння Ісуса.

Популярне за тиждень

Популярне