Дитина подавилася пакетом і померла. Як надати першу допомогу людині?

Author name 19 Травня 2020 в 16:05

Поділитися статтею

У Дніпрі дитина подавилася пакетом і померла
У Дніпрі дитина подавилася пакетом і померла

У Дніпрі шестимісячна дитина померла від того, що подавилася поліетиленовим пакетом. Інструктор по наданню першої допомоги розповів, як врятувати людину.

Трагедія трапилася 18 травня о Дніпрі. Розгублений чоловік зателефонував до швидкої допомоги. Батько повідомив, що його шестимісячна дитина подавилася поліетиленовим пакетом. Через це вона не могла дихати.

Медики близько 45-хвилин намагалися врятувати дитину. Але серцево-легенева реанімація не допомогла, малюк помер.

Інструктор по наданню першої допомоги «Медичного корпусу» Олексій Турчак розповів, як діяти в подібних ситуаціях:

«Якщо ви бачите людину в несвідомому стані, необхідно перевірити наявність у нього дихання за принципом «бачу, чую, відчуваю», попередньо закинувши голову і звільнивши дихальні шляхи. При кількості вдихів до 2 за 10 секунд, необхідно приступити до серцево-легеневої реанімації, від 2 до 5 вдихів – перевести людину в бічне стабільне положення».

Олексій стверджує, що орієнтуватися потрібно саме на вдихи. Оскільки пульс не завжди можна промацати, а в стресі власну пульсацію можна прийняти за пульсацію потерпілого.

Інструктор нагадав, якщо ви бачите, що людині потрібна допомога, викликайте швидку відразу. Також він зазначив, що серцево-легеневу реанімацію можна проводити, якщо є серцевий ритм. Масаж може збити власний ритм, і серце зупиниться.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею