Батько Зеленського отримав довічну стипендію: по скільки тисяч гривень будуть платити свекру першої леді

Батькові чинного українського президента Олександрові Зеленському присудили довічну стипендію. Розповідаємо, за які заслуги тато Володимира Зеленського отримав винагороду

Олександр Зеленський, український науковець і батько чинного українського президента, нещодавно став лауреатом довічної пенсії за вагомий внесок і досягнення у сфері наукової діяльності. Про це стало відомо з відповідного рішення Кабінету міністрів України. Так, відтепер щомісячно Олександр Зеленський отримуватиме стипендію. Розповідаємо, за що батькові президента присудили нагороду та скільки виплачуватимуть Олександрові Семеновичу.

Батько Зеленського отримав довічну стипендію

Нещодавно Кабінет міністрів України присудив Олександру Зеленському довічну стипендію за вагомі заслуги у сфері вищої освіти. Для присвоєння такої нагороди безпосередньо заклади освіти, в яких працюють науковці, що відзначились у своїй діяльності, або органи місцевого самоврядування висувають кандидатів. Пізніше Міністерство освіти та науки обирає поміж висунутих кандидатів тих, хто отримуватиме стипендію.

Скільки платитимуть щомісячно батькові Володимира Зеленського Олександру Семеновичу
Скільки платитимуть щомісячно батькові Володимира Зеленського Олександру Семеновичу

У рамках стипендіальної програми Міністерство нагороджує науковців, які зробили вагомий внесок у функціонування та розвиток освітньої системи України, систематично та протягом багатьох років забезпечували професійну підготовку здобувачів вищої освіти. Крім того, серед критеріїв для науковців, яким присудили премію, також є й те, що вони мали досягти 70-річного віку й продовжувати працювати у закладах вищої освіти на постійному місці роботи.

Батько Володимира Зеленського Олександр Семенович отримав довічну стипендію від Кабміну
Батько Володимира Зеленського Олександр Семенович отримав довічну стипендію від Кабміну

Зазначимо, що у публічному доступі можна знайти інформацію і про розміри стипендії, яку тепер отримуватиме батько Володимира Зеленського. Так, сума дорівнює трьом прожитковим мінімумам, які цьогоріч складають 2,6 тисячі гривень. Отже, Олександр Семенович віднині отримуватиме 8 тисяч гривень за свої заслуги й досягнення у науковій сфері.

Схожі статті

Борода, довге волосся та блакитні очі: Алан Бадоєв приголомшив фото свого сина від Жанни Бадоєвої

Відомий український режисер вперше за довгий час показав свого дорослого сина, батьком якого став у шлюбі з колишньою дружиною. Як виглядає нащадок Алана та Жанни Бадоєвих?

Смачна та пишна випічка: кекс із маком та вишнею. Красивий у розрізі десерт прикрасить ваш святковий стіл

Приготування смачного та вишуканого кексу, який поєднує в собі ніжний смак шоколаду, вишні та легкість білого коржа з маком. Цей десерт стане чудовим доповненням до будь-якого столу.

Раз, два і готово: простий рецепт часниково-сирних булочок раніше й не знала, а тепер печу ледь не щодня

Такі чудові булочки є дуже смачними. Особливо коли вони ще теплі. До того ж булочки дуже поживні. Саме тому такі смаколики можна брати на перекуси у школу та на роботу.