Оренда квартири у Львові за 2500 грн можлива: як виглядає найдешевша пропозиція на ринку і які там зручності

Про проблеми пошуку житла у Львові через інтернет-платформи. Квартири за низькими цінами, але без комфортних умов. Фотографії реального стану житла.

На сьогодні багато людей шукають житло, і кожному хотілося б знайти щось, що відповідає не лише адекватній ціні, але й нормальним умовам проживання. На жаль, пошук відповідного житла є не таким вже й простим завданням. Особливо у Львові, яке, за статистикою, стало одним із перших міст, куди переїхали ті, які сильно постраждали від російського вторгнення.

До прикладу, одна з найдешевших квартир в особняку на вулиці Мирна оголошена як доступна для довгострокової оренди. Орендодавці підкреслюють, що ця квартира має своє власне подвір’я, де можна безплатно припаркувати автомобіль для зручності. А вода надається у відокремленому дерев’яному приміщенні, і за це не потрібно додатково платити.

Як виглядає дешева пропозиція оренда квартири у Львові
Як виглядає дешева пропозиція оренди квартири у Львові

При пошуку житла у Львові на сайтах, таких як OLX чи DIM.RIA, ми бачимо, що ціни за оренду нерідко не відповідають умовам проживання. Наприклад, житло всього за 2500 грн може мати жахливі умови, включаючи відсутність води та навіть туалету. Орендодавці просять оплату за перший і останній місяць наперед, а це означає, що орендуючи квартиру за 2500 гривень на місяць, особа повинна заплатити 5000 гривень орендодавцю.

Зазначимо, що маклерські послуги вартують ще 100% суми орендної плати. Отже, якщо людина погоджується на умови оренди, вона має бути готовою заплатити не лише за квартиру, але й за послуги посередника, тому загальні витрати за вище вказану оренду кімнати в особняку до 7500 грн.

На жаль, таких оголошень є багато, і ця квартира не остання. Знайдеться людина, яка не матиме іншої можливості та житиме у таких умовах. Але потрібно розуміти, що у різних районах міста ціни на нерухомість можуть значно відрізнятися. Деякі люди вважають їх адекватними, тоді як інші вважають, що ціни стають неприйнятними.

Важливо розуміти, що думки щодо цін на житло різняться, і потрібно підтримувати взаємоповагу до інших у цьому питанні. І зараз, коли багато людей стикаються з труднощами, ми маємо з розумінням відноситись одне до одного.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.