«Сонячна» і талановита: перша українка з синдромом Дауна стала акторкою. Фільм придбала НВО

Author name 29 Травня 2020 в 14:05

Поділитися статтею

Дівчина з синдромом Дауна стала першою акторкою в Україні
Дівчина з синдромом Дауна стала першою акторкою в Україні

34-річна дівчина з синдромом Дауна стала першою акторкою в Україні. Маріанна Ахрарова зіграла головну роль у фільмі «Історія Лізи». Права на показ кінострічки придбала НВО.

Про те, що дитина буде особливою, батьки дізнались уже після народження дівчинки. Мама Маріанни Тетяна Ахрарова розповідає: «У пологовому запропонували відмовитись від дитини. Але такого і не було в думках».

Новонароджену хотіли назвати Мар’яною, але тоді сказали, що такого імені немає. У свідоцтві про народження написали Маріанна, але в дома називали Мар’яшею.

Маріанна Ахрарова з мамою
Маріанна Ахрарова з мамою

Сонячну дівчинку оточили любов і турбота. Батьки все робили для того, щоб дитина з синдромом Дауна розвивалась. Майбутня акторка спочатку стала зіркою у спорті. Маріанна Ахрарова отримала 17 медалей зі спортивної гімнастики. Разом з українськими спортсменами побувала в Америці, Китаї й Арабських Еміратах.

Спортсменка з синдромом Дауна
Спортсменка з синдромом Дауна

Перша українка із синдромом Дауна із Кропивницького стала акторкою випадково. Режисер фільму «Історія Лізи» Олександр Жовна прийшов у спеціальну школу для особливих дітей, де раніше навчалася Маріанна Ахрарова. Учителі навчального закладу порадили саме її, оскільки вона була активною і цілеспрямованою.

Маріанна Ахрарова
Маріанна Ахрарова

Режисер Жовна зв’язався із батьками особливої дівчинки. Чоловік дуже хотів познайомитись із потенційною акторкою.

Мама Тетяна говорить, що Олександр спілкувався с Маріанною наодинці близько години. Після розмови сказав, що саме її він шукав. Так дівчина з синдромом Дауна отримала одну із головних ролей у драмі про кохання «Історія Лізи».

Український фільм "Історія Лізи"
Український фільм “Історія Лізи”

Перша «сонячна» українка-акторка ретельно підготувалась до зйомок. Маріанна Ахрарова вивчила на пам’ять усі репліки.

Дівчині неабияк пощастило. Синдром Дауна лише змінив її зовнішність. Так, у неї нечітка мова, але розумово вона нічим не відрізняється від звичайних людей.

Кадри із фільму "Історія Лізи"
Кадри із фільму “Історія Лізи”

Після зйомок української кінострічки «Історія Лізи» Маріанна Ахрарова повернулась до спорту. Зароблені гроші дівчина витратила на прикраси, купила вишиванку та відпочила з мамою в Туреччині. Зараз «сонячна» актриса відвідує театральні студії, мріє отримати і зіграти нову роль, а також планує стати швачкою.

Фільм із Маріанною, яка стала першою акторкою в Україні з синдромом Дауна, побачили не лише земляки. Американська кабельна і супутникова мережа НВО придбала права на показ драми «Історія Лізи».

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею